Wpis z mikrobloga

@Stadionowy_Artysta: A choćby o żołnierzu z misji w Iraku. Wiele osób dało się nabrać. No i hejtujo. Były też inne akcje, ale to jest żałosne, jeżeli jakiś nołnejm mnie czarnolistuje, albo pisze, że chce się ze mną bić, chociaż ledwo co został pomarańczką. Ja tu jestem już jakieś 3 lata. Nie wiem, czy wcześniejsze konto jest wciąż aktywne, nie chce mi się sprawdzać. Ale niech te koty mają odrobinę honoru i
  • Odpowiedz
ktoś jest mniej wartościowym człowiekiem, bo niedawno się zarejestrował?


@Tukan29: Nie. Chodzi o to, że mnie nie zna, nie wie, że tu mirkownie poza wszelko kontrolo jest wręcz wskazane, ale ktoś napisze (nie wiem po co), że dodaje mnie na #czarnolisto, no to ten leci za nim.

Generalnie mnie to wali, tylko muszę sobie zainstalować ten dodatek, który pokazuje, że w jakimś wpisie nie warto odpowiadać, bo autor-#!$%@? wrzucił cię
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: jego czarnalista, może do niej wrzucać nawet losowych ludzi i #!$%@? kogo to powinno obchodzić :D zresztą wcale nie musi cie znać, wystarczy spojrzeć na Twoje wpisy "mirkowanie poza kontrolo" żeby dojść do wniosku, że nie chce czegoś takiego czytać
  • Odpowiedz