Wpis z mikrobloga

Nolan poleciał w kosmos.

I nie jest to pozytywne określenie. Niby widowisko fajne, ale tylko wtedy, jeśli nie staramy się go analizować.

Końcówka filmu to jakieś happyhamerykańskie gówno.

Spoiler


Twisty fabularne spoko, da się je zrozumieć i uzasadnić


Niby widowisko wspaniałe, ale końcówka #!$%@?. Zawiodłem się.

#interstellar #recenzja #film #niepolecam
  • 6
  • Odpowiedz
Niby widowisko fajne, ale tylko wtedy, jeśli nie staramy się go analizować.


@endymion80: @Tooth: Kiedyś Max Kolonko moim zdaniem słusznie tłumaczył na jednym z tych swoich filmików dlaczego Polacy nie potrafią robić filmów....

dlatego że u nas każdy o wszystko się czepia i wszystko musi być zgodne z prawda naukowa/historyczna potem to się robi ciężkie i nie ma zabaw z oglądania ... tacy amerykanie jak by się tym
  • Odpowiedz
@rebul4: Serio. Kocham Incepcję i Mrocznego Rycerza za to, że Nolan robi z tego widowisko niczym doskonale działająca maszyna. Mam wrażenie, że Interstellar pod koniec filmu sam próbuje siebie analizować i w tym tkwi jego błąd. Jeśli balansujesz na granicy by uzyskać dobry wynik, możesz czasami przesadzić. W pewnym momencie bańka epickości i zajebistości pęka, bo za szybko lub za mocno się ją powiększa. Tym jest dla mnie końcówka tego
  • Odpowiedz
@Tooth: Nie oglądałem tego Zimowego Snu wiec nie wiem jak mam się do tego ustosunkować :P chyba sobie oglądnę ... w każdym bądź razie ten Tytanic i Bravehart to były tylko przykłady przez Kolonke podane... najlepiej by był jak bym linka dał ale nie chce mi się już tego szukać :P
  • Odpowiedz