Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #konsole #ps4 #xboxone ##!$%@?

wspaniale czyta sie ten bol dupy pctowcow, ze ubisoft taki #!$%@?, optymalizacja taka #!$%@? itp xD

dalej staraja sie wmowic swiatu ze to pc lepsze do gier ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a co sie okazuje ? ze dzieki temu ze podludzie z #pcmasterrace kupuja co roku nowe karty graficzne, nikt nie musi optymalizowac gier, bo podludzie i tak kupia nowy sprzet

po co robic dobra gre na wszytkie sprzety, skoro mozna zrobic do najnowszej serii kart, a zwierzaki i tak kupia gre xD?

u nas tego problemu nie ma, to producenci robia gry pod nas, nie na odwrot, to wy musicie kupowac sprzet pod gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pctowcy znienawidzili juz wszystkich xD pozostal im tylko rockstar i crytek, z tym ze w przypadku crytka to jest najlepszy producent, bo jako jedyni robia gry pod sprzety ktore wyjda za 3-4 lata, a cos takiego dla podludzi jest wspaniale, bo nie liczy sie gra tylko liczba fps xD
pqp_1 - #pcmasterrace #konsole #ps4 #xboxone ##!$%@? 



wspaniale czyta sie ten bol ...

źródło: comment_G4NREY3LcZ5cMES62A8dwwlwiz3qJc3y.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@filiprock: tak, wolę konsolę pod 50 calowym tv i przenośnego lekkiego laptopa działającego długo na baterii, telefon do dzwonienia i przeglądania neta, porządny aparat do robienia zdjęć i kamerę też osobną.
  • Odpowiedz
@Bodek: wasza wina bo napedzacie rynek pc i kupujecie drogie pc

wedlug twojego toku myslenia w sklepach mial bys tylko ferrari, bugatti i lambo, innych samochodow by nie produkowali

wolny rynek
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: wiesz ja nie bronię konsoli, mówię że w porównaniu to innych gier na kompy to wygląda dobrze ale nie jest to taki skok jakościowy jaki był przy premierze Crysisa 1
  • Odpowiedz
@filiprock: powiedzmy ze cofasz sie pare lat wstecz, kupiles i5 2500 i jakas karte

chcesz zmienic teraz proc

uuuuups #!$%@? mac nie ten socket ! nowa plyta 400 zl, stary zasilacz niewiadomo czy pociagnie nowy, musisz kupic chlodzenie procka, nowa karte za cene konsoli i najlepiej ram jakis lepszy
  • Odpowiedz
Bez sensu porównywać, pcta, nie wezmę ze sobą do pracy, a koszt telewizora rozkłada się na wszystkich domowników.
  • Odpowiedz
@pqp_1: bierz pod uwagę, że grafa za 2.5 koła udźwignie więcej niż ps4 i xbox1 razem wzięte. Poza tym upss #!$%@? ale nie trzeba kupować grafy co miesiąc, ani nawet co rok czy dwa. Windows teraz co raz tanieje, poza tym jest jeszcze alternatywa która nazywa się LINUX.

Poza tym wolę 27 calowy monit 1200p niż telewizor 50" i widoczną pixelozą z odległości 1.5m
  • Odpowiedz
@filiprock: granie na linuxie xD czego to podludzie nie wymysla zeby wygrac na argumenty xD

a co do windowsa to sie nie wypowiem, widac ze nigdy nie kupowales tego systemu, nie znasz cen i zasady licencjii
  • Odpowiedz
@pqp_1: oO... ja #!$%@? koleś, zaczynasz mnie wpieniać tym że wiesz wszystko lepiej ode mnie co robię i jak robię :D

mam xp, miałem vistę, miałem 7 teraz mam 8.1 ponadto mam Lumię z 8.1 więc plox, nie mów mi co robię a czego nie robię ok?
  • Odpowiedz
@pqp_1: kupujesz XP i masz aktualizacje za paręnaście zł do visty->7->8->10, więc za powiedzmy 39.99 z XP zmieniasz system na windows 10 czyli 1/5 ceny gry na konsole
  • Odpowiedz