Wpis z mikrobloga

@kodishu: Dobra włączyłem program od nowa 5 razy i odpaliło w końcu, dzięki :) Ciekawe ile razy jeszcze uratujesz mi życie w #xbmc :D A da się jakoś w trakcie filmu zmienić język? Czy zawsze przed odpaleniem trzeba wybrać? Bo jak np oglądam sam to bez napisów, ale jak ktoś wpadnie to czasami angielskie i czasami polskie by się przydało włączyć.
  • Odpowiedz
@inXe: Po włączeniu xbmc zostaw go na chwilę w spokoju, tak ze 2 min. Program często w tle aktualizuje wtyczki. Jeżeli odpalisz tę, którą właśnie aktualizuje to się potem wtyczka może nie odpalać i ulec awarii. Taka sugestia na przyszłość :)
  • Odpowiedz
@kodishu: Padła mi jeszcze jakiś czas temu wtyczka pogody, da się coś z tym zrobić? Bo fajnie to wyglądało zawsze jak pokazywało pogodę za oknem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodishu: No trudno, też sobie teraz dałem na Yahoo to przynajmniej nie ma tego błędu na górze.

To XBMC w połączeniu z Yatse na androida to jest mistrzostwo!
  • Odpowiedz
@kodishu: mam wersję 3.2.1.genesis i za cholerę nie mogę nigdzie ustawić tych napisów by pobierały się polskie. W ustawieniach nie widzę opcji napisy.
  • Odpowiedz
@malolat: Najnowsza wersja Genesis to 3.4.0. Wersja repozytorium to 1.10

Najpierw zaktualizuj.

Ustawienia napisów sa chyba w ostatniej pozycji ustawień wtyczki Genesis. Nie pamiętam dokładnie a nie mam jak sprawdzić bo do soboty jestem poza domem
  • Odpowiedz
@malolat: Może masz wyłączone automatyczne aktualizowanie wtyczek. Wymuś ręcznie. Kliknij na wtyczkę Genesis prawym przyciskiem i wybierz z menu kontekstowego "Aktualizuj wtyczkę" czy coś takiego
  • Odpowiedz
@kodishu: działam na androidzie. Powiem Ci tak na początku jak wgrywalem wszystko na świeżo napisy działały. Pobierały się ogólnie było dobrze. Następnie później instalowałem jeszcze jakieś repo. Następnego dnia włączam kodi jakiś film przez Genesis i napisy mam po rosyjsku. Zdziwienie bo nic w Genesis nie zmieniałem. Wchodzę w ustawienia Genesis i mym oczom okazuje się inne menu ustawienia bez możliwości zmiany napisów.
  • Odpowiedz
@kodishu: obecnie również jestem poza domem także nie mam możliwości. Jak wrócę to zacznę wszystko od początku. Za pierwszym razem robiłem to wedle tutoriala na YouTube którego oczywiście teraz nie mogę znaleźć.
  • Odpowiedz