Wpis z mikrobloga

@suckinsyn: straszne. Po raz któryś wypowiadasz się o dniu wczorajszym jakbyś był i pozjadał rozumy. Ogarnij się, suckinsynem można być do pewnego stopnia, potem przestaje być zabawne.

Czekorage.

@sn4tch: w sumie... Też :D Miałabym miekkie lądowanie ;)
@Czekoladowa_: jak widać, @suckinsyn musi dzisiaj poudawać złego. :-D Szczególnie po tym, jak został przeze mnie i Puzzle wymoczony w lukrze.

Także nie przyznawaj mu w jakikolwiek sposób, że jest z niego #!$%@?.syn, bo taki komplement tylko sprawi, że jego ego samo się zmasturbuje. :-D
@Czekoladowa_: Kumoterstwo pełną gębą. :)

@suckinsyn: Chciałem ci na odczepnego szybko napisać, że jesteś niemożebnie srogi gość byś już nie musiał się tu tak naprężać na tym mikroblogu. Ale gdy tylko przeczytałem, że skutkiem podobnych pochwał jest u ciebie przeniesienie tegoż naprężenia na krocze... Wycofuję się. _
@yagodah: Nie mam nic do wegan, to taka powolna forma eutanazji, bardzo doceniam ich starania :-D

Wohohohihio, moglem sie spodziewac aluzji tego typu. Teraz zgodnie ze scenariuszem powinienem zaprzeczyc i powiedziec, ze uzywam bokserek z domieszka lateksu, zeby nie wybuchaly, ale nie zrobie tego.. by nie sprowokowac Cie do kolejnych prob pietnowania mojej meskosci, ha :-D
@kamdz: Posty z reguly pisane sa po to, zeby zostaly przeczytane - jak piszesz je dla siebie to pisz w pamietniku. Nie rozumiem problemu. Mnie raczej nie przypominasz, ja pisze na pograniczu szydery i trollowania, przynajmniej tutaj.

@yagodah: Bylem poirytowany, de facto nadal jestem i bede was szantazowal, aby uzyskac przeprosiny. Nie jestesmy, ja jestem gorszy :-D
@yagodah: Nie uciekłem tylko się na chwilę "przyczaiłem". Tak robią nindżowie. To w niektórych przypadkach nieodzowne. Potem jednak trzeba wrócić i stawić czoła pochwałom i innym trudnościom.

@kamdz: Jeżeli chodzi o teksty to jestem tu reprezentantem zapomnianej mądrości dawnego imperium. Stąd ich forma. Dzięki, że to doceniłeś. Polecałbym jednak pewną powściągliwość... Identyfikuję się z jednym z znakomitszych przedstawicieli nindżowej szkoły, który tak prawił "Jak powstają moje teksty - gdy mnie
@yagodah: Jestem fanem komiksow hitlera hipistera. Za kazdy moj poprzedni mialem bana, wiec teraz dumnie nosze ten :-D

Ty masz paskudny.

Choc nie wiem, czy to kwestia bycia laikiem sztuki, ale gusta mam dobre - CO TO #!$%@? JEST ?