Wpis z mikrobloga

Co Biedronka się rzuciła!

Tablety GRAFICZNE! (prawie) za darmo rozdają.

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,3727,name,tablet-graficzny-one-by-wacom-s

Jak ktoś chce spróbować, to warto sprawdzić. 120zł to nie jest wielki koszt jak za tego typu sprzęt (normalnie takie coś zaczyna się od 300zł w górę!)

W sam raz jako prezent na gwiazdkę, bądź dla siebie, jeżeli ktoś lubi rysować, a chciałby się rozwinąć krok dalej i rozpocząć pracę z grafiką komputerową :)

  • 15
@PanKtos: bamboo juz chyba nawet nie produkują. Jest bardzo mały, bez dotyku i (chyba) przyciskow dodatkowych, ale to tylko nieco ponad 100 zl. Mam wacom intuos, spadkobierce bamboo i muszę przyznac, ze, choc mam wymienione funkcje w nim, to raczej z nich nie korzystam. Ale sama mozliwosc korzystania z tabletu daje mnostwo mozliwosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brewer: używałem bamboo i za taba w niskiej cenie jest ok i jeśli jakość będzie podobna to się może skuszę.

Dodatkowo ciekawi mnie jedno czy to nie jest jakaś specjalna, gorsza partia dla biedronki.
@WujekSkip: to raczej nie w tym stylu. Tamci po prostu testują różne tablety na blogu, w tym graficzne, a gość zaproponował test modelu tablet-tablet, a nie tablet-graficzny. Wydaje mi się, że on wiedział :P Przecież jakby nie wiedział to by się podpisał Janusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FilozofujacaCalka: Jak się wprawisz w używanie, możesz też używać do sterowania komputerem. Często bardzo wygodne. Do grania w niektóre gry jak np. World of Goo lub osu!. Można też postawić sobie androida(bo z tego co pamiętam to można) na komputerze i sobie pograć w jakieś bardziej wymagające gry, jeśli ma się słabą komórkę.

A i nie wiem czy w tym biedronkowym tak jest, ale ogólnie jest dawane do tego modelu oprogromowanie