Wpis z mikrobloga

batman spuścił #!$%@? supermanowi


@polecam_poczytac_ciorana: to było w komiksie, pewnie tak się umówili, żeby zwiększyć sprzedaż. Naprawdę to by go superman pokonał, on przeżył wybuch bomby atomowej a batman by nie przeżył. I batman bez swoich zabawek jest nikim, a superman by go nawet na golasa pokonał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

miał przygotowane plany


@polecam_poczytac_ciorana: plany mógł sobie mieć. Każdy arcyłotr miał plany, i wszyscy siedzą
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan:

Hulk to tylko potwór, w dodatku głupi


przesadzasz. polecam obejrzeć odcinek Avengers Assemble, w którym Hulk pomaga Black Widow ogarnąć resztę drużyny zamienioną w hulkopodobne stwory (s01e11 - Hulked Out Heroes) oraz odcinek, w którym Cap, Falcon i Hawkeye odtwarzają dzień Hulka (s01e14 - Hulk's Day Out).

@jankotron:

to było w komiksie, pewnie tak się umówili, żeby zwiększyć sprzedaż


chyba w takim razie nie rozumiesz o
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Superman nie BAŁ się niczego, tylko UNIKAŁ tych zielonych kamyków bo był ROZSĄDNY i wiedział, że mu zabierają moce. Wiem dlaczego nie lubicie supermana - bo był uczciwy i praworządny i zawsze się rozprawiał fair z bandytami. A teraz modni są tacy bohaterowie, którzy są trochę mroczni, ironiczni, bezkompromisowi, którzy się nie zawsze czysto rozprawiają się z bandytami. A w ogóle najlepsi i najbardziej w porządku są bohaterowie w niebiesko-czerwonych
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_ciorana: Myślałem, że traktujemy ten wątek trochę z przymrużeniem oka. Biorąc wszystko na poważnie, to porównywanie postaci komiksowych nie ma sensu, bo wszystko zależy od wyobraźni rysownika.

@jankotron: Przestań, kolorowe kalesony są passé. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wśród superbohaterów najlepsza jest głęboka czerń i odcienie szarości, wśród supervillainów fiolet i intensywny makijaż.
  • Odpowiedz
@jankotron:

plany mógł sobie mieć. Każdy arcyłotr miał plany, i wszyscy siedzą w więzieniach, więc plany to nie wszystko


widzisz, kwestia polega na tym, że to nie on wprowadzał te plany w życie i dlatego one nie wypaliły, bo batman te plany znał i wiedział jak im przeciwdziałać.

superman bez planowania by każdego pokonał


śmiem wątpić. zdaje mi się, że dosyć słabo znasz Supermana i nawet nie wiesz jak Kal El
  • Odpowiedz