Wpis z mikrobloga

eh...chyba jednak jestem stara dupa i dlatego ;) Mam plan ambitny skonfrontowac sie z Polska od nowego roku ;) Juz czuje bol tylka i diete parowkowa na czas poszukiwania pracy w Polandii ;)
  • Odpowiedz
@lemo: Dzieki sliczne!!!!!!!!!!!!!!!!! Musze sprobowac. Ja wiem ze sa rozni ludzie ale cholerka jasna tu gdzie przyszlo mi mieszkac mam wrazenie cala patolke przywialo. Nie to ze kolezanka sie wozi ale kurcze naprawde ja mam bardzo duza tolerancje na rozne zachowania ale nasza polonia naprawde daje rade doprowadzic mnie do szewskiej pasji ;)
  • Odpowiedz
Moze ktos cos jeszcze zna? Jakies punkty zbiorcze, grupy wsparcia AA gdzie mozna poznac fajnych ludzi ;) Ostatnio mam prace stacjonarna z domu i przestalam sie obracac w towarzystwach pracowych :( Jestem strasznie stadnym zwierzatkiem i cierpie z tego powodu katusze najgorsze :(
  • Odpowiedz
@Baarteek: Ostatnio tutaj wyszperalam linka na darmowe ogladanie boksu i dzisiaj w poczuciu kleski i rozpaczy nad bytem wlasnym stwierdzilam ze sprobuje i juz sie zacieszam :) Czasami warto. Serdecznie dziekuje!! :)
  • Odpowiedz