Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy,

nigdy nic o was nie prosiłem (przynajmniej takiego kalibru), ale teraz mam małą prośbę.

Otóż moja Mama pracuje jako członek stowarzyszenia, które zajmuje się niepubliczną szkołą w małej miejscowości pod Wrocławiem - Rękowie. Od jakichś 3 lat szkoła ta jest niepubliczna, a co za tym idzie nie dostają pieniędzy od gminy na ulepszenie szkoły. Około 3 lata temu była dość duża afera w związku z likwidacją dużej ilości szkół podstawowych w Polsce, ta miała być jedną z nich ale udało się wywalczyć i ostatecznie stała się ona szkołą niepubliczną.

Sam do niej chodziłem, dlatego tworzę ten wpis.

Ale do rzeczy:

Otóż Domestos organizuje konkurs, w którym nagrodą jest remont łazienek w szkole, która wygra. Szkoła ta jako, że jest niepubliczna nie ma finansów aby wyremontować łazienki (nie są one w najgorszym stanie, aczkolwiek wiele w nich "brakuje").

Aby wygrać potrzeba głosów. Głosy przydałoby się oddawać codziennie, dlatego prosiłbym was aby w miarę możliwości głosować, nie zajmuje to dużo czasu.

Co robić?

1. Wchodzisz TUTEJ

3. Dajesz "Zagłosuj"

4. Podajesz e-mail i kapcze

5. ???

6. Profit!

7. Nie było punktu 2.

W ten sposób dzieciaki dostaną nowe, czyste łazienki, a wy będziecie mogli zrobić dobry uczynek ( ͡ ͜ʖ ͡).

[ #pomoc #charytatywnie #pomagajo #oswiadczenie #dolnoslaskie ]
  • 1