Wpis z mikrobloga

@donOGR: czuje się nawiedzony, słucham od rana bo mam link do legalnej wersji mp3, wydanie też takie sobie, digipack, z tyłu jest napisane 2013, wtf? Czarny Charakter > Stary dobry flint > Zła Sława > WWA ZOO

Tak, mam wszystkie i mogę hejtować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@donOGR: A popieram, że słaba - nic praktycznie o niej nie słychać ze strony Koki, może Małolat raz wrzucił numer Flinta z tej nowej płyty. Flint też niespecjalnie dużo pisze o tym na fejsach, nawet na tym swoim prywatnym profilu. Sprawdzę na bank, bo jaram się tym co robi, aczkolwiek jak widziałem #tagi z kawałka "Mój Pies" to trochę śmiechłem.
@Just2b3: to powiem Ci, ze mój pies to jeden z lepszych kawałków, a single wyczerpały praktycznie całą płytę (chociaż 12 tracków to pod bardziej ep mi pasuje), max jeszcze ze 2-3 fajne tracki, reszta męczy głowę, szkoda opór bo uważam go za jednego z lepszych "młodych", a tu taka lipa, fakt faktem zawsze ma problem z promocją :(
@KAROO: Ups ... no kurcze, sprawdzę i tak bo od WWA ZOO (bo Czarny Charakter sprawdziłem dopiero po warszawskim) jestem ogromnym fanem. To co pokazał na tych elektronicznych bitach od Soulpete'a to było istne mistrzostwo, szkoda, że dalsza współpraca nie miała miejsca i po "Nara" się wszystko skończyło. Aczkolwiek Stary, Dobry Flint też kozaczek był i miał naprawdę sporo kozackich numerów. Zgadzam się - jeden z lepszych i to bez dwóch
@Just2b3: właśnie WWA ZOO mi nie siadło, przesłuchałem kilka razy, jedyny track do którego wracam to track z Wygą, reszta bez echa, chociaż wróciłem do niej po SDF i wrzuciłem na ipoda to nawet nie denerwowały tracki i nie twierdzę, że to słaba płyta, po prostu mi nie siadła na początku, podobnie jest niestety ze złą sławą, ale mam nadzieję, że się wkręci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KAROO: Właśnie najgorsze jest to, że po Czarnych Charakterze wszystkie kolejne płyty wydają się takie same. Jedynie bity się zmieniają. Oczywiście, nie znaczy to że Flint jest słaby, to dalej dobrze nawija, tylko.. cały czas tak samo. Z tych 4 płyt można by wziąć lepsze kawałki i zrobić 2-płytowy album.
@donOGR: popieram ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo się jarałem ostatnim mixtape "talent nie istnieje", sporo z tych kawałków mogłoby być na płycie, a tu trafił raptem jeden i to nie najciekawszy :( Swoją drogą do preorderu dostałem właśnie ten mixtape i mam dwie sztuki, nic nie pisali o takim gratisie (,)
@KAROO: Tak, tak, konflikt Laik v Solar (#!$%@? z Grzywo bardzo chwytliwy kawałek). Mi się WWA ZOO podobało pod tym względem, że ... kawałki typu Bazooka czy Nie Zatrzymasz Mnie, mają taką ogromną moc, że z chęcią bym się wybrał na koncert Flinta (ale jak na złość w Londynie zawsze grane koncerty samych mejnstrimowców i prawilniaków). Wiadomo, gusta i guściki.

@donOGR: A wiesz, że się z Tobą zgodzę - dałoby
@Just2b3: ano widzisz, nic na to nie poradzisz, więcej ludzi przyjdzie na prawilniaków i się zwróci ( ͡° ʖ̯ ͡°) byłem jakieś 2 lata temu na redbull cośtam, był pezet i flint na suporcie to lepiej było na flincie imo, nawet podpisał mi cd i zbił 5, spoko kolo, szkoda, że nie ma kasy z rapu na jaką zasługuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KAROO: Zamiast takiego Ryśka (który od 20 lat robi dokładnie to samo, zero innowacji) czy innego wacka, który na scenie już jest za długo albo robi jakieś żarty (Kałen) to powinni zarabiać tacy wartościowi raperzy, ehh. Ale co poradzisz, to jest Polska, wszystko dobre co się sprzeda.

A tak w ogóle ta Koka mnie śmieszy co raz bardziej, przecież stamtąd każdy odchodzi po jakimś czasie. Ja nie wiem jak Pezio tym
@KAROO: Te tracki co wypuszczał pojedynczo były genialne (Ballada o smutasach, Ostatnia pensja) co później trafiły chyba na Radosny Futbol 3. Świetne. A później LP i no poziom niżej niż one.

@Just2b3: Bazuka przedpremierowo potrafiła rozbujać: http://youtu.be/Y1B4as6859E?t=3m49s

Kończę słuchać ten album i taki kolejny solidny Flint. Parę tracków do których chętnie wrócę i parę które będę skipował. Jeszcze jednak pokatuję ją dzisiaj cały dzień.
@Just2b3: Koka to serio chyba najgorsza wytwórnia w pl. Jakiś czas temu wzięli pod swoje skrzydła Pepe Skuad i od tej pory cisza. A chłopaki z Wrocławia naprawdę #!$%@?ą. To co robili w podziemiu i na legalu solo - miazga.
@donOGR: No przecież Pepe to kozacki vibe, strasznie fajne numery, gdzieś mi się tam kiedyś zawieruszyły jak przeglądałem internety i naprawdę talenty, ale to jest Koka - jest Pezio, przerwa, długo nic, Wuzet, przerwa, Flint, przerwa, długo nic i nic. Zdecydowanie najgorsza.
@Just2b3: Dlatego jak usłyszałem, że trafili do Koki to się załamałem. Mam nadzieję, że zmienią wytwórnie i wydadzą coś konkretnego, bo u Pezeta złota nie zdobędą.
@donOGR: Ja się najbardziej cieszę z tego, że Bonson poszedł po rozum do głowy i przeniósł się do Stopro, bo też by słuch tam o nim zaginął. Zresztą - promocja do reedycji albumu Historia po Pewnej Historii to też nie był jakiś hit.
@donOGR: wwa zoo nie było w koce wydane, nie chce kłamać ale chyba wydał to rapton? A dystrybuowala fonografika, swoją drogą przed chwilą zmieniłem zdanie i płyta jest zajebista ( ͡° ͜ʖ ͡°)