Wpis z mikrobloga

@OkejKomputer:

Uświadomienie 10-12 letnich dzieci powinno zapobiec niechcianej ciąży i zniszczeniu sobie przez nich życia.


W wieku 10-12 lat niechciana ciąża hmm chyba troszkę przesadzasz.

Poza tym jaki taki 12 latek trafi na osobę starszą z doświadczeniem seksualny, która miała okazje zakazić się chorobą weneryczną też będzie źle.


Czyli na pedofila, nie sądzę żeby mu w takim przypadku takie lekcje pomogły.

Swoją drogą masz zdjęcie całej strony? Bo jestem ciekawy co
@owocliczi: nie chodzi mi o "obrazek" a przesłanie jakie niesie. Nauczycielom nie płacą za pokazywanie obrazków i literek a za nauczanie - wiedzę, która może zostać użyta w przyszłości. Nie odpowiedziałaś na pytanie, no ale mniejsza o to. Jeśli nie widzisz nic złego w tzw. "surogactwie" no cóż, Twoja sprawa.

@5th:

Uświadomienie 10-12 letnich dzieci powinno zapobiec niechcianej ciąży i zniszczeniu sobie przez nich życia.


za to uświadamianie, że w
@jasiulec:

przedstawicie ciemnogrodu, konserwy i wsteczniaki


Na początku lat 90 gdzie ciemnogród trzymał się mocno słowo -"pedał" było bardzo popularne wsród młodocianych i nie miało pozytywnego znaczenia. Także nikt mi nie wcisnie bajki, że kiedyś młodzi nic nie wiedzieli o gejach bo nie było unijnej "propagandy"

A in-vitro?Matka zastępcza? To dla dziecka wiedza bo seksualnością zaczyna się interesować na początku gimn