Wpis z mikrobloga

#zarobki #it #helpdesk #administracja #praca

Pracuję w firmie w dziale IT jako helpdesk/junior administrator.

Najpierw byłem zatrudniony na 3 miesięczne praktyki, następnie na 3 miesięczny okres próbny, a od pół roku jestem zatrudniony na umowę o pracę.

W tym miesiącu będę miał przedłużoną umowę i stąd moje pytanie - ile wg. Was powinienem zarabiać?

Ile powinna zarabiać osoba na moim stanowisku po roku pracy?

Dodam, że w firmię robie 70% roboty, a głowny administrator przeważnie tylko siedzi i "oberswuje".

Jeżeli użytkownik ma jakiś problem, jeżeli trzeba przygotować stanowisko, backup, jakieś zadania związane z serwerownią, tworzenie kont, nadawanie dostępów no i ogólnie wszystko co jest związane z helpdeskiem oraz podstawową administracją serwera - tym wszystkim zajmuję się ja.

Dodatkowa informacja - pracuję w Warszawie.
  • 11
  • Odpowiedz
@Ronski: jesli to pierwsza taka praca to bierz i za darmo, w tej branzy na poczatku sprzata sie gowno zeby tylko jak najwiecej sie nauczyc. Potem to Ty stawiasz wymagania
  • Odpowiedz
@Ronski: bierz srednia jaka maja pomaranczowi z wykopu w IT - 10 000 zł miesiecznie

głowny to nie "obserwuje" kolego i siedzi, tylko udziela Tobie instruktarzu i nadzoruje

zapewne jest bordo i zarabia tez 10 000 ale euro
  • Odpowiedz
@Maarek: Ja już tutaj pracuję rok, po prostu będę miał przedłużaną umowę i będę się starał o podwyżkę. Chcę tylko wiedzieć ile wg. Was można wyciągnąć z takim doświadczeniem i wykonując takie zadanie w robocie.

@nocnyMark: Instruktażu to mi udzielał ale przez pierwsze pół roku, teraz na tyle umiem, że sam potrawie ogarnąć praktycznie wszystko. A to, że administrator zawsze nazdoruje co się dzieje w sieci to mnie
  • Odpowiedz
@kwaz1: 2k, dlatego wydaje mi się, że tutaj raczej nie dadzą mi 3-4k :)

Dzieki za odpowiedzi, chyba nie warto pakować się tutaj w kolejne umowy jeżeli chcą mi dawać tak małe pieniądze. Oszczędności to niech szukają na kim innym :)
  • Odpowiedz