Wpis z mikrobloga

czytam komentarze pod tym wykopem i przeraża mnie, że ludzie mówią, że nic się nie stało bo on z KNP, bo to przed wyborami wyciekło itp. Sam jestem przeciwko KNP, ale na filmie widać jasno jak sytuacja przebiegała i poglądy polityczne nic tu nie mają. Facet dostał od policji, chociaż na to nie zasłużył, faktem jest również to, że próbowano to zatuszować, bo gdyby to Wipler zaatakował policję to ten film znalibyśmy już od dawna. Oglądając ten film jest mi teraz trochę głupio, bo sam się śmiałem w momencie kiedy opublikowane zostało zdjęcie po całej akcji z poturbowanym posłem, a ja w myślach mówiłem "kto rządzi w tym kraju, najpierw atakuje policję, a potem się żali". Pomimo różnic w poglądach (to w tym przypadku nie mają one znaczenia) to z tego miejsca (wiem to tylko wykop, ale zawsze to coś) chciałbym pana @przemyslaw-wipler przeprosić.

p.s. czytając te komentarze dostałem takiego raka, że przeżuty doszły już do palca i ten nie chciał dalej scrollować

#wipler
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawsze znajdą się ludzie szukający drugiego dna


@krytykujacy_zrzeda: nawet gdyby było to prawdą, to dalej faktem jest, że to policja zaczęła i powody publikacji nic do tego nie mają, to jest osobna sprawa. Policjanci mają być profesjonalistami, a ich reakcja ma być odpowiednia do sytuacji. Podobnie jak było z tym kolesiem i SM, pyskówka to nie powód, żeby policja czy SM spuszczali wpier...l, albo psikali gazem po oczach.
  • Odpowiedz
chyba nie widziałeś brytyjskiej policji albo francuskiej :) Policjant wydaje polecenie i jeśli zaczynasz dyskutować czy nie wykonujesz go to jest #!$%@?.


@fotexxx: i uważasz, że to jest dobre?
  • Odpowiedz
@i_natala_ciemnosc: nikt nie ma z tym problemu. No chyba ,że we Francji murzyni którzy od czasu do czasu dostają #!$%@? ,bo to chodząca patologia

Policja ma budzić respekt. Nie może być tak jak w polsce ,że człowiekowi w głowie świta plan....aaa se pośmieszkuje...może zapytam o łapówkę.

Policjant wydaje polecenie i nikomu nie powinno przyjść do głowy nic ponad to ,aby je
  • Odpowiedz
@fotexxx: a jak policjant jest #!$%@? (tak jak 90% policji w tym kraju) i każe ci obciągnąć to wykonasz bez zająknięcia? bo to policjant i masz mieć szacunek? We Francji czy w UK policjanci wykazują się większym profesjonalizmem, u nas policjantem zostaje zwykły patol i jak widzę, że robi coś źle to nie mam zamiaru przed nim klęczeć. Poza tym to policja jest dla obywatela, nie na odwrót. Skąd w
  • Odpowiedz
@michalje: ja ty cała wiedzę na temat policji bierzesz z wykopu i akcji typu Wipler i pobity nastolatek to serdecznie współczuje.

W każdym kraju są patologie w policji. Jak w każdej innej grupie zawodowej. i od tego są sądy ,aby orzekać w przypadkach nadużycia uprawnień.

Policjant to nie przedszkolanka...jeśli obywatel nie reaguje na polecenia to co ma go prosić jak dziecko?
  • Odpowiedz
chyba nie widziałeś brytyjskiej policji albo francuskiej :) Policjant wydaje polecenie i jeśli zaczynasz dyskutować czy nie wykonujesz go to jest #!$%@?.


@fotexxx: brytyjska policja nie nosi żadnej broni, nie posiada nawet pałek. mają gaz łzawiący, ale jest to środek którego mogą użyć w ostateczności
  • Odpowiedz
i od tego są sądy ,aby orzekać w przypadkach nadużycia uprawnień.


@fotexxx: Problem w tym, że w sądach z reguły wygrywa policjant nawet jeśli to on zawinił. Niestety prawo nie jest takie samo dla wszystkich.
  • Odpowiedz
@spluczka: osobiście widziałem jak na brytyjskiej autostradzie samochód nie zatrzymał się od razu na polecenie policji i kierowce przez okno wytargali. Stary ja tu mieszkam i widzę. Ale jak mi nie wierzysz w jaki sposób potrafi reagować brytyjska policja to popatrz sobie na nagrania na YT
  • Odpowiedz