Wpis z mikrobloga

Czy @wykop zezwala na okłamywanie społeczeństwa oraz oczernianie ludzi przez główne media w Polsce ? @FaktyTVN okłamały Nas oraz postawiły w okropnym świetlne znanego polityka Przemysława Wiplera (KNP) mówiąc ,że po libacji w klubie "Enklawa" wręcz pobił policjantów przed klubem.

@m__b Zgłaszam @FaktyTVN za naruszenie regulaminu, obrażanie i agresję wobec użytkownika @przemyslaw-wipler .

Liczę na przeprosiny tego człowieka.

Na podstawie nagrania . http://www.wykop.pl/link/2230908/policja-paluje-przemyslawa-wiplera-nagranie/ ( w powiązanych kłamliwe artykuły faktów )

#neuropa #4konserwy #polityka #afera #telewizjaklamie #bandlafaktytvn
  • 31
  • Odpowiedz
@ossj: Za nazwanie czynu po imieniu zawsze jest +. Świnia zawsze pozostanie świnią, pedał pederastą a kłamstwo kłamstwem a nie mijaniem się z prawdą (mijać to się można na ulicy).
  • Odpowiedz
@ossj: P

@FaktyTVN okłamały Nas oraz postawiły w okropnym świetlne znanego polityka Przemysława Wiplera (KNP) mówiąc ,że po libacji w klubie "Enklawa" wręcz pobił policjantów


@ossj: Pokaz link gdzie stwierdzaja ze pobil policjantow. W linkach ktore zasugerowales sa przekazywane zarowno relacje policji jak i WIpelra oraz jego adwokata. Jedynymi ktorzy negatywnie osadzaja posła stwirdzajac jego winę sa... politycy a nie dziennikarze.
  • Odpowiedz
@szurszur: " " W uzasadnieniu aktu oskarżenia czytamy m.in., że poseł „kopnął leżącego pod nim policjanta w udo i[...] " " Od razu pod artykułem (nr 1 albo nr 2 w powiązanych ).

Tak, wiem że to akt oskarżenia ale jednak przedstawia sprawę od tej strony nie sprzyjającej Panu posłowi. Wręcz podkreślają winę Pana posła. Ogół wypowiedzi jest tak skręcony by wywołać sensację ale zarazem niestety zniszczyć posłowi dobrą opinię w
  • Odpowiedz
W uzasadnieniu aktu oskarżenia czytamy m.in., że poseł „kopnął leżącego pod nim policjanta w udo i[...] " " Od razu pod artykułem (nr 1 albo nr 2 w powiązanych ).


@ossj: No ale to oficjalne stanowisko policji oni maja obowiazek to przedstawic. To jest standard przy rożnorakich sprawach i nie slyszalem zeby ktos mial pretensje do dizennikarzy że to przkeazuja dlaczego teraz mialoaby być inaczej?

Jelsi juz to winni sa policjanci
  • Odpowiedz
@szurszur: Jest bo być musi wypowiedź Wiplera ale jak sądzisz czy Pan Wipler nie ma kolegów , którzy też chcieliby się wypowiedzieć ? Wyobraź sobie ,że rzekomo popełniłeś przestępstwo i telewizja pokazuje wypowiedzi wielu osób na Twój temat. Te osoby to wszyscy Twoi wrogowie. Do materiału jest dołączona również Twoja wypowiedź i adwokata.

Jest to w takim wypadku jednoznaczne dla normalnego obserwatora ,że popełniłeś to przestępstwo ponieważ wszyscy są przeciwko Tobie
  • Odpowiedz
@ossj: Chcesz jeszcze kolegow WIpelra a jakos ze storny policji nie ma kto wie ilu osob jest tylko oswiadczenie. Lejesz wode a ja pytam o wskazanie materialu gdzie TVN kłamal w tej spawie.

Jesli tego nie przedstawisz to sam narazisz sie na taki zarzut.
  • Odpowiedz