Wpis z mikrobloga

WOW! Ogólnie jestem w wielkim szoku, że wyszedł z tego taki "viral" (jak to określił @Pachlak)! Do tej pory zbieram szczęki z ziemi i próbuję odpowiadać :)

@panmnich: @el_trebal: @Utiopa: @iso9001: @Herubin: @Kopamatakawapl: @EugeniuszMotyka: @Merveilleuse: @Gamxx: @ri7h: @stingah: @Wyrazisty: @panmnich: @unclefucker: @NeXIcE: @jackw: @WesolyMorswin: @bezoka: @wuja_mirek: @wykopkami: @Zegnam: @horiks: @austra:

Wołam tutaj! Trochę mi zajęło wyklikanie wszystkich zainteresowanych, wybaczcie!

Zapraszam was do obserwowania tagów #zelki i #gusto - postaram się dodawać te tagi, jeśli uda mi się zorganizować jakiś konkurs albo jeśli będę miał coś ciekawego do przekazania miłośnikom żelków.

Najlepszą sytuację mają obecnie osoby z #wroclaw ponieważ działam aktywnie na tym terenie, więc tutaj po prostu przywożę, ile kto chce i można odbierać u mnie codziennie 7-18 (Ostrowskiego 30, przy FAT).

Na chwilę obecną nie posiadamy sklepu internetowego ( ͡° ʖ̯ ͡°) ALE! Dostałem oficjalne pozwolenie na zorganizowanie mini-sprzedaży internetowej:

- cena 1 kg żelków, malinek, pianek to 12 zł, na początek każdemu Mirkowi proponuję po prostu MIX żelków + MIX pianek = 2 kg

- cena wysyłki 1 kg to 9,50 zł

- cena wysyłki 2 kg to 11 zł, więc bardziej opłaca się zamówić 2 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W takim razie chyba pozostaje mi zaprosić was do składania zamówień poprzez wiadomości. Pamiętajcie o podaniu adresu!
  • 107
Żelki pochodzą od polskiego producenta http://gusto.pl - jest rodzinny biznes, którego jestem częścią.

@Kopamatakawapl: wydaje mi się, że płatność przy odbiorze podniesie cenę wysyłki, muszę jutro to sprawdzić na poczcie. Generalnie nie powinno być z tym problemu, ale przelewy są oczywiście wygodniejsze.