Wpis z mikrobloga

@Gregoo: Ja mam taka blokade przez pierwsze 2-3 rozmowy zawsze jak jade za granice gdzies. Potem to juz swobodnie, nie zwracam uwagi nawet na czasy itd. Bo i tak albo automatycznie uzyje poprawnego, albo po prostu nie wiem wiec i tak nic z tego nie bedzie. Komunikatywnosc najwazniejsza ;)
@Perlo: póki co angielski Pashy jest dalej słaby ale ogólnie widać zdecydowaną poprawę. Jeszcze niedawno to on dukał jakieś bezsensowne słowa, a teraz normalnie odpowiada pełnymi zdaniami. Słowa proste i gramatyka marna ale wszyscy go potrafią zrozumieć i wiedzą o co chodzi więc jest na plus. Można się z niego śmiać ale on przynajmniej stara nauczyć języka i się rozwija więc brawa dla niego
@Perlo: ja też go lubię oglądać, bo nie dość że moge się trochę nauczyć zagrań w CSie to jeszcze właśnie Pasha jest bardzo zabawny ;-) Prosty ale bardzo pozytywny człowiek :-)
@Estilio: Ja zeby bylo smieszniej nawet w csa nie gram xD Komp mi nie uciagnie bo mam biedolapka xD Ale Pashe zawsze ogladam, mimo ze juz gimbusem nie jestem i w sumie nigdy po sobie bym sie nie spodziewal ze bede jak glupi ogladal jak ktos gra w gre xD