Wpis z mikrobloga

  • 1
@kasiknocheinmal:

@gugas:

Swoja droga, wiecie za co uwielbiam tego jeza? Bo jest totalnie przewidywalny i bezproblemowy. Przewidywalny, bo ZAWSZE wiem gdzie jej szukac jak jej nie ma w terra (nogawki spodni zwisajacych z krzesla/plecak/torebka), bezproblemowy bo to fenomenalnie czyste zwierzeta (robi wylacznie do terra albo na gazete obok terrarium), a oprocz tego przewiezienie jej pociagiem do innego miasta (co w rozne swieta musze robic) sprowadza sie do wlozenia jej do
Werbel - @kasiknocheinmal: 



@gugas: 



Swoja droga, wiecie za co uwielbiam tego j...

źródło: comment_ZgWBFdRIdC05utVvsZ7eV9cqsHYe6E75.jpg

Pobierz
  • 0
@gugas: no, jestem zdziwiony jak rzadko trzeba po niej sprzatac, a nawet takie sprzatanie sprowadza sie do wymiany gazety w ulubionym miejscu...

Dzieki raz jeszcze w pomocy przy pierwszych watpliwosciach z jezem, z perspektywy czasu widze, ze chyba lepszego zwierzaka nie moglem miec (oczywiscie chcialbym psa, ale za duzo jezdze po swiecie, zeby komus go na glowie zostawiac... To samo z kotem. Jez natomiast spi cala droge w plecaku albo w
  • 0
@gugas: wstaje jak jej sie chce, naprawde roznie. Generalnie to wstaje od razu, jak gasimy swiatlo glowne i zapalamy lampke nocna i wtedy tez wlacza jej sie motorek w dupie (co ciekawe, nie biega prawie w kolku, zasuwa po podlodze caly czas). Wczesniej to po prostu wstaje sie napic czy zerknac do miski, a potem wraca spac, ewentualnie zrobi kilka rundek po pokoju.
@Werbel: moje nie gryzą nigdy. Jak były małe to im się zdarzyło, gdy sprawdzały nowy zapach. Tak samo jak z załatwianiem się na rękę. Obydwa przestały wraz ze skończeniem kilku miesięcy :]

Każdy jest zupełnie indywidualny - Gałgan kocha jeżodrom i rolki, Tubka za jeżodromem nie przepada, rolek nie tyka, a kocha podłogę.