Wpis z mikrobloga

Mirony ktora wersja Galaxy Note 4 bedzie lepsza, szybsza, wydajniejsza itd (na baterie mam #!$%@?):

910S (czterordzeniowy procek Snapdragon 805 2.7 GHz i uklad graficzny Adreno 420)

czy

910C (proc Exynos 5433 zbudowany z czterech 64-bitowych rdzeni Cortex-A57 taktowanych zegarem 1.9 GHz i czterech 64-bitowych rdzeni Cortex-A53 taktowanych zegarem 1.3 GHz i ukladu graficznego ARM Mali-T760)?

#samsung #galaxynote #pytanie #pytaniedoeksperta #informatyka #android
  • 8
@przemho: Z tego co oglądałem recenzje to na Exynosie ~3h ekranu a na Snapie dobijał do 7h. Nie wiem czy Samsung #!$%@?ł optymalizacje pod swój procek czy co, ale raczej wszyscy blogerzy i redakcje tech optują za Qualcommem. :)
@alczas1: obecnie wersje ze snapem ma vobis ale tylko na allegro (na stronie jest napisane ze beda wkrotce dostepne) i plus na swojej stronie, a wolalbym jak czlowiek isc do sklepu i po prostu go kupic bez zadnych simlockow i innych okropnosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przemho: trochę późno, ale podłączam się

Mam wersję sd805 i bateria trzyma świetnie, ALE wersja exynos jest ponoć mierzalnie szybsza. Na sd gta san andreas tnie jak pies na maksymalnych ustawieniach, kiedy na exynosie podobno jest bardzo płynnie. Wiem, że to tylko gra, ale mówię jak jest. Gry od np. Gameloftu działają dobrze, więc może to kwestia optymalizacji po stronie developera appki albo androida.