Wpis z mikrobloga

@Ptaki_latajo_kluczem: pokazywali funcje rysika, jaki to note ma super amoledowy ekran i że ma pojemną baterię.

Poza tym wcześniej czytałem recenzje tego Note'a - oceniają go jako bardzo dobry sprzęt (bateria, ekran, rysik to jego mocne strony)
  • Odpowiedz
  • 0
Kolejny atut to 3 i 4 ma GPS bez internetu. AGPS o ile pamiętam. Bardzo precyzyjny i super działa. A w mojej 3 bateria starcza na 1,5 dnia albo 2.
  • Odpowiedz
@Jagan: Niby czemu? GPS zawsze działał bez internetu.

A AGPS (który nota bene miałem w samsungu i780, który ma ze 6 lat) to wspomaganie GPS przez ściąganie efemerydów (danych o lokalizacji satelit w danym czasie) przez internet, żeby GPS miał łatwiej.
  • Odpowiedz
@beliver: Nie do końca bym powiedział, że to dobry sprzęt, szczególnie za tą cenę ;o

Ale generalnie chylę czoła całemu ekosystemowi wokół rysika. Poza tym polecam zapoznać się z: http://pclab.pl/art60170.html

Samsung #!$%@?ł tego note'a i tyle... skok na kaskę panowie. Note 3 był porządnym krokiem na przód ale czwórka to już tylko skos na kaskę.
  • Odpowiedz
@Jagan: Wszystko na androidzie ma AGPS w tej chwili. Może chodzi ci o system przewidywania położenia bez GPS? Np. w tunelu jak zanika sygnał, to telefon sam przewiduje pozycję na podstawie czujników przyspieszenia i żyroskopowych.

Btw.

  • Odpowiedz
  • 1
@Jagan: doucz się zanim zaczniesz pisać takie głupoty. Wszystkie smartphone na Androidzie mają GPS bez internetu jak i AGPS. Zaczynając od pierwszego telefonu na androida jaki wyszedł. Kwestia tego, żeby mieć aplikację do nawigacji, która działa bez internetu (czyli mapy masz na telefonie). A takich aplikacji jest dosyć spory wybór od 5 lat?
  • Odpowiedz