Wpis z mikrobloga

Drogie mirki!

Od dłuższego czasu wraz z @Hermes0017 chodzi nam po głowie pomysł na zorganizowanie Wykopowego Miniturnieju w CS:GO. Wiem, że pewien czas temu pewien użytkownik się za ten pomysł zabierał, lecz jego turniej kompletnie nie wypalił, był chaos i masa teamów. Mój turniej byłby ogarnięty, grany na własnym serwerze na polskim hostingu, a turniej wyglądałby następująco:

-Turniej byłby na 4 drużyny (lub maksymalnie 8 drużyn, w zależności od zainteresowania), aby cały turniej ogarnąć w maksymalnie dwa wieczory.

-W przypadku 4 drużyn, turniej byłby rozgrywany systemem Double Elimination (znanym np. z finałów starladdera), tak aby po jednym przegranym meczu, drużyna od razu nie odpadała.

-W przypadku 8 drużyn – zorganizowalibyśmy 4 mecze eliminacyjne, aby wyłonić 4 zwycięzców do drabinki DE.

-Zasady gry byłby identyczne jak na turniejach – config ESL,

dodatkowe informacje: mecze BO1, finał BO3, dogrywki OT3, o wyborze strony decyduje runda nożowa

-Map w puli będzie 7: dedust2, deinferno, deoverpass, demirage, decache, denuke, de_cobblestone, każda drużyna odrzuca na przemian 3 mapy i mapa która zostanie jest grana

-Jako, że turniej jest wykopowy – to w każdej drużynie musi być co najmniej 4 uczestników z kontami na wykopie (ale zielonki sio)

-Żeby turniej miał jakiś określony poziom, minimalną rangą jest elitarne srebro, a maksymalną – szeryf.

Jeżeli chodzi nagrody, to już zależy od potencjalnych uczestników – możemy grać 4 fun, albo zrobić drobne wpisowe (np. w skinie do 0.50€) i z tych wpisowych zakupiłbym jakieś nagrody dla zwycięzców, bądź też finalistów.

Co o tym myślicie? Są jakieś osoby chętne?

PS. Dalsze posty w tym temacie będę umieszczał pod tagiem #csgominiturniej

#csgo #csgozwykopem
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hermes0017: 0,5e x 5 = 2,5euro od drużyny x 8 drużyn = 20euro, myślę, że na tym poziomie można dać większe wpisowe nawet niech to będzie 2 euro od zawodnika (~8zł, nadal taniej niż na lanach) i pula przy 8 drużynach robi się już 80 euro i można to rozdzielić 1. 40, 2. 25, 3. 15. Taka moja skromna propozycja :>
  • Odpowiedz
@Schulz: To jest jednak troszkę za dużo, nie każdego stać na te 2€, a 0.5€ to np. walizka breakout. Za 20€ możemy zasponsorować 5 skinów po 3€ (np. m4 guardian ft dla każdego zwycięzcy) i 5 skinów po 1€ (np. po usp guardian dla finalisty).
  • Odpowiedz