hej,
mam bramkę zigbee, aplikację smartlife oraz 96 letnią sąsiadkę nad sobą, która mnie zalała.
Chciałabym kupić czujniki zalania.
Czy
mam bramkę zigbee, aplikację smartlife oraz 96 letnią sąsiadkę nad sobą, która mnie zalała.
Chciałabym kupić czujniki zalania.
Czy



























#homeassistant #wykop #kiciochpyta #zigbee #sonoff
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-14 o 19.16.46
PobierzMożna też zflashować innym oprogramowaniem i dodać w jakiejś otwartej aplikacji smart home jako zwykły kontroler zigbee i wtedy będzie wykrywać standardowe sprzęty zigbee.
@PiersiowkaPelnaZiol: żadną, zigbe2mqtt, homeassistant