XDDDD Karta rasizmu i braku poczucia bezpieczeństwa w Polsce użyta

No tak, z tego co czytałem to jej stary najpierw wymusił pierwszeństwo (nie jest napisane przy jakiej prędkości, mógł naprawdę zagrozić czyjemuś życiu), potem pierwszy wyskoczył z mordą z auta, ale najważniejsze jest to że jej stary jest romem więc to było powodem ataku.

#vikigabor #afera #rasizm #polska #wypadek
michalxd21 - XDDDD Karta rasizmu i braku poczucia bezpieczeństwa w Polsce użyta

No t...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

statystyki ze p*lska to 3 kraj najniebezpieczniejszy, sami pijacy, ciagle przekraczanie predkosci, husaria lubi zapiehdalac XD poczytaj sb w internecie


@KOKS-ANTYFASZYSTA: *Polska, poza tym nie wiem ruskim trollem jesteś? Tutaj masz też znalezisko z głównej https://wykop.pl/link/7463123/co-stalo-sie-w-2022-roku-ze-nagle-przybylo-o-25-wiecej-nietrzezwych-kierowcow coraz więcej obcokrajowców a więc bezpieczeństwo na drogach (i nie tylko ciągle spada), gratulacje. Więcej inżynierów z Białorusi proponuję ściągać, co tylko suahilli znają albo ruandi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KOKS-ANTYFASZYSTA: takie wykrywa może pisać tylko ktoś, który nigdzie nie jeździł poza Polską.
Dawniej może i tak było (15/20/30 lat wstecz).
Obecnie Polacy jeżdżą jak pi..dy.
Nie ma porównania do krajów bałkańskich chociażby i wschodu.
Tam to dziki zachód dopiero.
Aż mi się buzia cieszy, bo jadę tam w sierpniu.
W końcu będzie się z kimś pościgać
  • Odpowiedz
@Fennrir ech, Wych0dki, jeszcze raz skoro nie rozumiecie:
Za wszystko odpowiedzialny jest p----------y, chory kierowca autobusu, który prowadził naćpany.
Zamiast przeczekać sytuację aż się ekipa rozejdzie albo zadzwonić po policję, której komisariat jest 100 metrów dalej, łamiąc procedury bezpieczeństwa przewidziane przez przewoźnika, podjechał do tłumu i go sprowokował podjeżdżając do ludzi na centymetry i trąbiąc a to wszystko wioząc pasażerów. A jak któryś ze sprowokowanych chciał otworzyć drzwi, kierowca jak to
  • Odpowiedz
  • 8
@Stabilizator: Ubezpieczenia pewnie nie miał, policja go wypuści i pewnie ucieknie do innego kraju. Rachunek wyjdzie spokojnie 20 000 zł biorąc pod uwagę użycie śmigłowca ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz