Pytanie do organizatorów #wykopparty10 - czy możecie potwierdzić, że nie będziecie robili mi problemów przy wejściu na imprezę? Chcę się pojawić aby zakopać wojenny topór ale nie pojadę w ciemno. Mam przygotowanych trochę "gadżetów" dla swoich widzów, które chcę rozdać. Nie chcę jednak taszczyć tego wszystkiego do Poznania jeżeli okaże się, że nie zostanę wpuszczony.
W każdym razie proszę o potwierdzenie, że zachowacie się na poziomie i nie będziecie stwarzać
W każdym razie proszę o potwierdzenie, że zachowacie się na poziomie i nie będziecie stwarzać
























#wykopparty10 #glupiewykopowezabawy
Ty możesz nam zaśpiewać ;>