Tak mi głupio, tak mi źle, dlatego już rehabilituję się. Oto prawdziwy film nakręcony na #wykopparty http://tinyurl.com/wykoppartyrelacja - przepraszam za rickrolla w poprzednim linku :-(
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

pneumokok
- 3

pneumokok
- 0
@yagodah: nikt nie zaznaczył, że ma być z ostatniej- więc niech się cieszy lud z tego co jest.
konto usunięte
- 0
@pneumokok: wmawiaj sobie. ;-)
No dobra. To mikroblogowa autodestrukcja, ale takie było karaoke w moim wydaniu na #wykopparty :-( w nagrodę dostałem wykopkostkę, choć nadal uważam, że mój występ nie był da best. @lukasz357 dzięki za nagranie! http://www.youtube.com/watch?v=ZZ5LpwO-An4
Pozwoliłem sobie zassać wszystkie zdjęcia z #wykopparty i zrobić z nich prezentację na JuTubie. Cieszyta się? To podziwiajta wszystko co się tam dziao! http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
- 0
@stefan_pompka: aleosochozi?
Komentarz usunięty przez autora
- 3
No i gdzie te zdjęcia z #wykopparty ? Miały być wieczorem dla imprezowiczów. :(
no to ekipo woodstockowa widzimy się na miejscu ja już powoli się zbieram! #woodstock #wykopparty
- 4
#woodstock #woodstock2012 #wykopparty
Jest organizowanie jakieś spotkanie wykopowiczów w Kostrzynie?
Jest organizowanie jakieś spotkanie wykopowiczów w Kostrzynie?
@Aswerus: ha ha ha, chyba stary jestem :D
- 6
#wykopparty
Jeśli ktoś znalazł czarnego pendrive 8gb to byłabym wdzięczna gdyby mi oddał :). Była na nim muzyka - Florence + The Machine i kilka innych piosenek.
Jeśli ktoś znalazł czarnego pendrive 8gb to byłabym wdzięczna gdyby mi oddał :). Była na nim muzyka - Florence + The Machine i kilka innych piosenek.
Ominęły mnie zdjęcia z #wykopparty ?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@skinnylove: Spoko, skończą się nam czeresienki, to przerzucimy się na bób :P
- 3
@anonim1133: ja organizatorem? ja tylko zaprosilem na wczasy, a tu juz wykoparty sie szykuje... :)
- 4
Jestem z-----y jak koń po westernie :( Dopiero wróciłem z #wykopparty . Dwa razy dłużej jechałem niż impreza trwała ale się opłacało ;)
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@ppj: Nie byłem. Do końca nie byłem pewny czy dam rade pojechać czy nie, jednak wyszło na nie...
Ale nie żałuję bo przynajmniej fajny film sobie obejrzałem wczoraj wieczorem na KSAD
Ale nie żałuję bo przynajmniej fajny film sobie obejrzałem wczoraj wieczorem na KSAD
#wykopparty
Było świetnie.. Wykopowicze to naprawdę sympatyczni ludzie..
Polecam na przyszłość wszystkim, którzy się wahają.. i pozdrawiam uczestników wczorajszej imprezy
Było świetnie.. Wykopowicze to naprawdę sympatyczni ludzie..
Polecam na przyszłość wszystkim, którzy się wahają.. i pozdrawiam uczestników wczorajszej imprezy
- 3
@jodynaa: Wyszedłem po 00:30. I łaziłem po Warszawie do 3.
- 0
@Krzysiek1203_88: a to ja się "na drugą nogę" zjawiłem... nie wiem, o drugiej? Nie pamiętam bo już trochę zrobiony byłem :/
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@MasterSoundBlaster: Były, oczywiście, że były :P http://screenshooter.net/8731764/ysaigxr
- 3
Wróciłem z Wykoparty! Pozdrowienia dla wszystkich co również tam byli, a w szczególności dla administracji i podobnych obecnych tam ;>
#wykopparty
#wykopparty
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@misiafaraona: nooooo:p
@rozszpunka:@misiafaraona: to robimy jakąś aferkę?



















