A ja się kiedyś jarałem emeryckim remiksem Binary Finary... W komentarzu także bardzo sympatyczna wersja Ignition z większą ilością wokalu (Aria Project = Zirenz).

Aria Project – Tears Of An Angel (Hemstock & Jennings Vox Remix) [2006]
#trance #classictrance #vocaltrance
gienek_ - A ja się kiedyś jarałem emeryckim remiksem Binary Finary... W komentarzu ta...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nieuchwytny: tez polecam. Od środy mam na CD w domu bo taki album musze mieć, mimo iż jednak spodziewalem sie czegos innego. Album jest dobry, ale mnie ne zachwycił. Moze jak poslucham jeszcze pare razy. Liczylem na wiecej brzmień typu "Amber"
  • Odpowiedz