@mprzemo: @dailykrypto: w tym roku w grudniu mu wpadnie 49 lat - margines błędu wynosi max rok

w 1992 roku ukończył ZSE w Kielcach na kierunku elektroenergetyka i miał wtedy 21 lat bo to było technikum 5 letnie, 8 lat szkoły zatem do technikum szedł mając 16 lat po kończonej podstawówce, margines błędu wynosi może z rok

poza tym 2 lata temu na vlogu miał tort z liczbą
  • Odpowiedz
@bartd: Ciągle jest afera od roku albo i więcej, bo coraz więcej ludzi mu wytyka januszerstwo i cebyulactwo w komentarzach, więc już nasz możny tłuszczowiec spod Kielc stracił ochotę na vlogowanie, chce nas zagłodzić i sprawić, abyśmy błagali o streamy. Więc od kilkunastu dni nie wrzucał vlogów, ale w końcu pękł, sam zgłodniał atencji i zaczął wysrywać ulane produkcje, ale z wyłączonymi komentarzami, bo już mu się chyba nie chce
  • Odpowiedz
@bartd: no jasne, marcinek wkręca ją. Zwróć uwagę na cięcie

A to jest tylko urywek z tych manipulacji
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_3ojYHcjZbZcJ3pVNpWoEGuiWLnGMWjlY.jpg
..
Były pytania do komody, nie odpowiedział na nie. Gdyby nie miał nic do ukrycia by zamknął temat wyjaśnił wszystko ale woli ukrywać i kasować wszystko co mu nie pasuje. Najważniejsze dla niego jest to że materiały mają wyświetlenia, klikają w linki https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_3eJVzGg2Da3USruS0qQom5Za8gi47uSx.jpg Teraz wyłączył komentarze, za dużo banowania pewnie i
marek-jan - @bartd: no jasne, marcinek wkręca ją. Zwróć uwagę na cięcie 

A to jest...

źródło: comment_A4YLWIHGtJgaQkeWiQUkGdTjhrW8d2Q0.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Taka myśl mnie naszła: #kieleckiulaniec dość często odnosi się do pytań rycerzy na temat ekwipunku, jedzenia, podróży itp. Ale na ostatnich dwóch wysrywach wyłączył komentarze pod filmami. Zatem za niedługo może dojść do sytuacji, w której będzie używał zwrotu "Pytacie mnie/ pojawiły się pytania...", pomimo że pod filmem żadnych pytań nie było, bo nie mogło ich być. I wtedy dopiero udowodni wszystkim jakim jest s----------m mitomanem, że nawet sam sobie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marek-jan: o kurnia moje pytanie, jeszcze ikona wykopu w avatarze i ten dzban przeczytał tylko dlatego, że było podświetlone na czerwono i łatwiej było znaleźć, to drapanie za łbem dało wspaniały efekt krętactwa
  • Odpowiedz
Dla niewtajemniczonych w FFD oraz nowych Mirków na tagu, objaśniam:
-Po lewej pacjent na początku fastfudowej diety. Widać po nim chorobliwą otyłość, ważył w przedziałach 115-118 kilo,
-Po prawej pacjent po FFD. Widać progres, stabilne #106kg , wyniki badań w normie.
FAST FUDOWA DIETA DZIAŁA, A MARCIN ZAWSZE MÓWI PRAWDĘ!
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton #106kgteam
PatoPaczacz - Dla niewtajemniczonych w FFD oraz nowych Mirków na tagu, objaśniam:
-P...

źródło: comment_vHlJroMEALLax6YK2vzKNCYqYarla8RX.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przecietny_zjadacz_bobu: Skoro kłamie w jednej, podstawowej rzeczy, to podaj mi jeden powód dla którego mam myśleć że nie kłamie w kolejnych. Waga się nie zgadza, ale wszystko inne już na pewno będzie legitne? Jeżeli w to wierzysz, to nie mam zamiaru Cię przekonywać że jest inaczej.
  • Odpowiedz
@Przecietny_zjadacz_bobu: i tu nie dostrzegasz problemu. Ja tak samo poznałem jego kanał parę lat temu. Ot, grubasek sobie jeździ i je, a że dużo podróżuję to oglądałem z ciekawości gdzie można fajnie zjeść. Nawet mnie wtedy nie irytował, z tego względu że przewijałem tylko na momenty jedzenia. Tylko widzisz, on ma obecnie prawie 280 tys. subskrybentów. Jego kanał trafia do ludzi w różnym wieku. I nie zdaje sobie sprawy z
  • Odpowiedz