czy tylko mnie kompletnie nie obchodzą takie tematy a la krótkofalarstwo/fale radiowe, czy to #nikogo , ale on mógłby gadać o tym przez pół wysrywu?


@PatoPaczacz: Na krótkofalarstwie i falach radiowych to on się zna tak samo, jak na motoryzacji, strzelectwie i zdrowym odżywianiu.
  • Odpowiedz
  • 6
@sebameba powód oficjalny- bo obrażali mu znajomych, wcale nie chodziło o niego
powód prawdziwy- chodziło o niego, coraz więcej osób zaczęło punktować jego błędy i mataczenie, więc dystans siadł
  • Odpowiedz
Ulane Bingo 115! Wysryw cholernie długi i cholernie nudny. Jeżeli liczycie na pooglądanie sobie fajncyh samochodów, odpuśćcie. 85% z tych 22 minut to oglądanie mordy bebzuna. 7 haseł trafionych, bez bingo. Wyniki:

dzisiejszą nudę ULOKOWAŁ salon Porsche, który zabrał pontona na przejażdżkę próbną.

szafa vs JĘZYK POLSKI: to jest coś NIEPRAWDOPODNEGO ; TUTEJ; CZAAA mieć pokorę; DZISIEJ

3:07
PatoPaczacz - Ulane Bingo 115! Wysryw cholernie długi i cholernie nudny. Jeżeli liczy...

źródło: comment_AnxnLf7wb4xEywPBXHcBsW2QkgiV3EAe.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smileplease: i tu się różnimy.To znaczy, jeżeli ktoś jest tylko rakowy, ale nie zarabia na swoich widzach w inny sposób niż poprzez reklamy, to okej, po prostu go nie oglądam. Ale ludzi, którzy reklamują wirtualne kasyna dla dzieciaków (np. Rafonix) albo sprzedają innym chłam bez oznaczenia że to jest reklama ( #kieleckiulaniec ) naciągając ich na kasę, trzeba zwalczać. Walka z wiatrakami? Być może. Ale jeżeli jeden z
  • Odpowiedz
@smileplease: Żyję własnym życiem i jestem szczęśliwy, ale dziękuję i wzajemnie!
PS. Z tym "starszym" kolegą, myślę że mógłbyś się zaskoczyć. To, że udzielam się na wypoku, a zamiast "M jak Miłość" albo Mega Hitu na Polsacie, wolę wieczorem poświęcić pół godziny na oglądanie gubernatora Copper Mountain, nijak nie świadczy o moim wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KKK1337: przyznam, że do lokowania produktu podchodzę dość uznaniowo i z hehe dystansem, tak żeby nie przeszarżować z tym hasłem. Tu kupił jakiś produkt, on zadziałał, i okej, tak też mogło być, moim zdaniem lokowania tu nie było chociażby dlatego że nie podał nazwy tego środka.
Podobnie stwierdziłem kiedy spuszczał się nad tacosami z KFC, czy Maestro burgerem z Maka. Przychylam się do opinii, że grubas od w----------a fast foodowego
  • Odpowiedz
CIEKAWOSTKA na dobranoc: #kieleckiulaniec ponownie włączył możliwość komentowania we wcześniejszych wysrywach, w których ta opcja była zablokowana. Najnowszy wysryw w którym komenty są włączone to "TAJNE centrum łączności globalnej ". Aż trzy komenty + shadowbany na konta dalej działają
#mocnyvlog #ussponton
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PatoPaczacz: Jeszcze jedno - gruby liczy na to, że z-----e wykopki czyhają na nowe filmy i w momencie ich pojawienia się, wylewa się fala hejtu. Gdy film nieco przyschnie, z-----e wykopki skupiają się na nowych produkcjach, a prawdziwi fani (hehe) komentują poprzednie filmy w sposób jedynie słuszny, czyli przychylny spaślakowi. No co, hajs i pozycjonowanie się jakoś musi zgadzać, a z tym ostatnio jest dramat. Nawet suby musi kupować, żeby
  • Odpowiedz
Ulane Bingo 112! DZIENDOBRY w pierwszej grze po banicji, z wysrywu z 25. lipca! Z dwóch wcześniejszych bingo nie budiet, bo PRZECIEŻ USTALALIŚMY że nie będziemy się cofać. W najnowszym wysrywie zostało 13 HASEŁ TRAFIONYCH I BINGO! Wyniki:
Początek wysrywu- grubas sprawdza na swoim JAPKOWYM lapku techonologiczne pierdółki. Wszystko z myślą o swoich kochanych widzach, którym robi "donosy" i PODLINKUJE bardzo fajne okazje.

0:47 #kieleckiulaniec już zamówił nową wersję smartłacza. Jak przyjdzie,
PatoPaczacz - Ulane Bingo 112! DZIENDOBRY w pierwszej grze po banicji, z wysrywu z 25...

źródło: comment_bmdnfUvo7fPFQw9xHonFJ1KsvogXvpLo.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Grupa ekspertów" - ty jesteś marcinku ekspertem od wszystkiego, "wyrządzam straszną krzywdę wszystkim dokoła tworząc te filmy które tak mocno oddziaływują na całą globalną populację naszego globu" - oj tak, B A R D Z O "nie podoba się to nie oglondaj!"
"maleje grupa komentujących" HAHA CIEKAWE DLACZEGO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#kieleckiulaniec #ussponton #mocnyklan #mocnyvlog #ulanyvlog
marek-jan - "Grupa ekspertów" - ty jesteś marcinku ekspertem od wszystkiego, "wyrządz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gosc z "raport z panstwa srodka" : nie przeszkadzajcie teraz, bo musze sie skupic * rozmawia po chinsku z kelnerka *
Bebzun : DZAN CZY CZY DZAN DZY

klasyk
  • Odpowiedz
@marek-jan: I to się kiedyś przyjemnie oglądało. Szkoda, że w tych Kielcach mało dróg robią i korków nie ma to już w aucie nie prowadzi swoich dialogów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz