Wpis z mikrobloga

Dla niewtajemniczonych w FFD oraz nowych Mirków na tagu, objaśniam:
-Po lewej pacjent na początku fastfudowej diety. Widać po nim chorobliwą otyłość, ważył w przedziałach 115-118 kilo,
-Po prawej pacjent po FFD. Widać progres, stabilne #106kg , wyniki badań w normie.
FAST FUDOWA DIETA DZIAŁA, A MARCIN ZAWSZE MÓWI PRAWDĘ!
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton #106kgteam
PatoPaczacz - Dla niewtajemniczonych w FFD oraz nowych Mirków na tagu, objaśniam:
-P...

źródło: comment_vHlJroMEALLax6YK2vzKNCYqYarla8RX.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz wiadomo, ze waga sienie zgadza. To bylo widac golym okiem, ale tak sie sraliscie jak to zawal jest bliskoz a obludnik nie chce wstawic swoich wynikow. Wstawil to wykopki beda sie #!$%@? do czegos innego. Ale Wy macie #!$%@? życie, że dowartościowujecie sie szukaniem wad u innych. Polecam najpierw spojrzeć w lustro.
  • Odpowiedz
@Przecietny_zjadacz_bobu: Skoro kłamie w jednej, podstawowej rzeczy, to podaj mi jeden powód dla którego mam myśleć że nie kłamie w kolejnych. Waga się nie zgadza, ale wszystko inne już na pewno będzie legitne? Jeżeli w to wierzysz, to nie mam zamiaru Cię przekonywać że jest inaczej.
  • Odpowiedz
@Przecietny_zjadacz_bobu: i tu nie dostrzegasz problemu. Ja tak samo poznałem jego kanał parę lat temu. Ot, grubasek sobie jeździ i je, a że dużo podróżuję to oglądałem z ciekawości gdzie można fajnie zjeść. Nawet mnie wtedy nie irytował, z tego względu że przewijałem tylko na momenty jedzenia. Tylko widzisz, on ma obecnie prawie 280 tys. subskrybentów. Jego kanał trafia do ludzi w różnym wieku. I nie zdaje sobie sprawy z tego,
  • Odpowiedz
A ja go nawet nadal lubie. Ale oczywiscie nie wierze w nic co powie, bo to notoryczny klamca szkolony w mlodosci na kieleckim bazarze. Juz mu to Kasandra nie raz wytykala. Ja pewnie tez oklamuje :)
  • Odpowiedz