@Michal9788: nie wiem, ale ta moussaka wyglądała okropnie jeszcze przed zapieczeniem. XXI wiek, zaawansowane taśmy produkcyjne, żeby danie nie było równo rozłożone w formie, to je dyskwalifikuje. A że później to jeszcze rozbełtał, to zaczęło wyglądać jak wymiociny.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulane Bingo 122! Dziś słabiutko z uwagi na monotematyczny wysryw, tylko 8 haseł trafionych. Wyniki:
Już tradycyjnie, komenty off, oceny ukryte- DYSTANS

szafa vs JĘZYK POLSKI: ponownie, pierwsze słowo wysrywu wypowiedziane w PRUSAKU: DZISIEJ
Dodatki do JĘZYKA: tematem BENDOOO będzie; TUTEJ; JUNAJTED STEJS ARMI;

Tymczasem
PatoPaczacz - Ulane Bingo 122! Dziś słabiutko z uwagi na monotematyczny wysryw, tylko...

źródło: comment_Erhlitzx0aw91XV8BcRvbgPTdufmovj3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAHAHAHA to się nie dzieje XD #kieleckiulaniec znowu coś popiermandolił w kolejności i na kanał właśnie wleciał pierwszy wysryw po EPICKIEJ WYPRAWIE DO ROSJI, która to właśnie się zaczęła XD
Ale teraz #rycerzekomody będą mieli mindfuck, na Insta Rosja, Moskwa i ekipa w komplecie, a na Youtube o----------e obiadu z Grażyną w galerii XD
#mocnyvlog #ussponton
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MsKokowa: zastanawiałem się nad tym, jednak stwierdziłem że w tym wysrywie były one ciut za słabe. Nie nazwał go ojcem narodu/oprawcą/dyktatorem itp. Ale jak zacznie grubiej lecieć z takimi tekstami, to będę zaznaczał
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz: jeszcze nie wiem jakie są dokładne zasady "problemów językowych" ale bebzun w 8:50 nie wie co to garlic a na ostrą papryczkę mówi pieprz xD a potem jeszcze w 9:45 głowi się nad tym czym jest koperek
  • Odpowiedz