Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

madtrexx
- 4
Będę drugi raz brała udział w międzynarodowej olimpiadzie, za wygraną 1. etapu dostałam wpizdu książek, znalazłam się na liście najlepszych studentów za 3 lata nauki (co będę mogła sobie wpisać w CV, jej!), mam najwspanialszego mężczyznę na ziemi, świetną pracę (choć nie w zawodzie i za 7 zł za godzinę, to i tak klimat jest przecudny), pogoda jest tak cudnie słoneczna...
I chwalę się tym na mirko, bo w sumie to nikogo
I chwalę się tym na mirko, bo w sumie to nikogo
źródło: comment_DhPxrK3xCGTDPeAfraQsTMNXdMUtlLKT.jpg
Pobierz@DwaKolory: yyyyyyyyy
- 0
@andromenda: "Małe problemy techniczne?" :-)
konto usunięte via Android
- 15
Uwaga frajerzy, mam ważny komunikat!
Piękny deszczowy dzień mamy. Coraz bliżej śmierci, życie s-------a, trzeba korzystać :)
#dziendobry #usmiechnijsie
Piękny deszczowy dzień mamy. Coraz bliżej śmierci, życie s-------a, trzeba korzystać :)
#dziendobry #usmiechnijsie
Komentarz usunięty przez moderatora
#cocacolasong co raz bliżej śmierci, co raz bliżej śmierci... ;-)
- 4
Miły dzień dzisiaj miałam, najpierw krótkie zajecia na uczelni, a później fryzjer i kosmetyczka :3 chcialam jeszcze oddać krew w wampiriadzie ale tam kolejka jak za komuny iedy kiełbasę rzucili, a nauka na kolowium z taksykologii czeka...
smacznego obiadku Mireczki!
#niceday #obiadzwykopem #usmiechnijsie
smacznego obiadku Mireczki!
#niceday #obiadzwykopem #usmiechnijsie
@Sordi: WIdzę, że ma lepiej ode mnie ^^
@reasonable: a ten?
źródło: comment_fpvGh25TIh1JdoHnGkcCjlPXp3zLFVDQ.jpg
Pobierz- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@jamesbond007: dlatego nie rozumiem tych dzióbków, skoro uśmiech dziewczyn jest prześliczny :D
#humor #usmiechnijsie #dobryzartjestdobry
Mąż dostał informacje, że jego żona uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Natychmiast popędził do szpitala. Po kilkunastu godzinach z sali operacyjnej wychodzi do męża lekarz i mówi:
- Proszę Pana, na początek dobra wiadomość, żona operację przeżyła.
Mąż
Mąż dostał informacje, że jego żona uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Natychmiast popędził do szpitala. Po kilkunastu godzinach z sali operacyjnej wychodzi do męża lekarz i mówi:
- Proszę Pana, na początek dobra wiadomość, żona operację przeżyła.
Mąż
Jako, że mamy cudowny majowy poranek i dawno nikt nie wrzucał przebudzatora...
#dziendobry #w--------e #przebudzator #usmiechnijsie
#dziendobry #w--------e #przebudzator #usmiechnijsie

Idąc uśmiechnięta dziś ulicą zauważyłam, że mijający mnie ludzie dziwnie się na mnie patrzą. Zaczęłam się zastanawiać czy coś jest nie tak. Czy mam ubrudzoną twarz, rozmazany tusz pod oczami, czy coś innego. Kiedy nie mam dobrego humoru, jakoś nikt dziwnie się nie patrzy...
Wy też tak macie ?
#poznan #dziwniludzie #usmiechnijsie
Wy też tak macie ?
#poznan #dziwniludzie #usmiechnijsie
- 7
@Vievior_ka: bo to tak już jest w tym kraju ;p ja kiedyś wróciłam z Włoch stopem, gdzie wszyscy w tramwajach, kolejkach, autobusach się do siebie uśmiechali i mówili ,,bondżjoooorno!". pan wyrzucił mnie na jakimś przystanku w Poznaniu i ja, jeszcze nieprzestawiona na nasze warunki uśmiechnęłam się do wszystkich i powiedziałam ,,DZIEEEŃ DOOBRY!" bo byłam taka szczęśliwa, że sama stopem z Mezzocorony do Poznania w 15h dojechałam, to wszyscy się odsuneli
- 3
@bogiubogi: Ja też jakoś bym się nie bał... :D (no offence)
źródło: comment_BzR4H79HkrAl551Jr9c0cEP9xVZad1av.jpg
Pobierz- 2
- 2
#bry łapka boli nadal jak wściekła :( roboty masa zatem coś na dobry początek dnia #usmiechnijsie
źródło: comment_nmCyjq4pn3BtMRIoxn9fBQ6LqRGDKb0j.jpg
Pobierz














Gdy ja dostałem po raz drugi stypendium ministra za osiągnięcia naukowe, pracodawca się mnie pozbył, bo uznał, że i tak zaraz sam bym odszedł ;-)