@nardoxem: ja nie wiem, ty przecpany gościu jesteś czy co? XD jeśli dla ciebie bezpieczeństwo nie jest ważne to skocz na głowke do rzeki, prawdopodobnie nic się nie stanie XD patrząc na to że miks kody i dexa próbujesz to zapewne nowy w tym jesteś, jak się dorwiesz do czegoś większego kalibru, jakis hexen to czekam na to aż będziesz miec piękny pogrzeb XD
  • Odpowiedz
@tv4rion: Nie bierz w ogole. Chociaz i tak cie nie powstrzymam to ci pomoge zeby bylo bezpieczniej, koda nie podziala tak jak chcesz za pierwszym czy drugim razem, moim zdaniem enzymy to nie mit, i tlumaczenie ze silniejsze opio tak nie mają można latwo podważyć. Syrop jest nieco slabszy od tabletek moim zdaniem, zacznij od malych dawek bo mozesz miec "zmutowane" enzymy
  • Odpowiedz
zastanawiam się cyz niepobiegac po #thiocodin ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale coś na mnie 1250mg nie chciało działac ostatnio (*)

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trupijad: nie, po opio się nie biega, tylko leży w łóżku, dorzucasz ulubione benzo i jara kiepa, słuchając zamulającej muzyki. Na zejsciu pijesz jakis browar 4.5% i jest niebo, valhalla, raj itd
  • Odpowiedz