@sforce: dobry inwestor bierze oba scenariusze pod uwagę, zarówno taki, ze AI wykończy Text albo pozwoli im sie wybić na inny poziom i inwestują adekwatnie do ryzyka. Zarówno trzeba brać pod uwagę pogorszenie wyników i polepszenie i po prostu na bieżąco reagować na spływające dane. Spadek ceny ze 150zł na 50zł w jakiś rok, może nieco ponad rok to ogromna anomalia wywołana paniką.
  • Odpowiedz
@RunningMan: Co zrobią same wyniki? Zdaje się, że opowieść o Tekście jako spółce wzrostowej została zanegowana. Użytkowników specjalnie nie przybywa. Ejajowanie nie idzie.
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: @golomb13 Tak samo facebook miał ich zniszczyć już to słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pierwsze to oni sami próbują AI do sowich produktów implementować a dwa, że oni celują bardziej w klientów premium którym zależy na dobrej obsłudze klienta a nie jakimś gównie wypluwanym przez AI. Ja jestem pozytywnie nastawiony do spółki, może nie poleci znowu na 150zl ale na pewno wróci na
  • Odpowiedz
#gielda #text wyniki publikuje dobre wyniki - patrząc w dolarze, bo w tej walucie spółka zarabia. Jestem byczo nastawiony :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sforce: Albo ja źle patrzę, albo mamy inną ocenę sytuacji - wyniki są dość słabe względem oczekiwań i poprzednich kwartałów. Zysk jest gorszy od konsensu, marża spada, a klientów wręcz ubywa...
  • Odpowiedz