Tym razem coś na poważnie.
Rozumiem że każdy z nas, chciałby powrotu mistrza? albo chociaż jakiś znak życia. Ostatni filmik został nagrany już ponad 4 lata temu, aktywność na blogu skończyła się dwa lata temu.
Nic nie zapowiada aby nasz mesjasz miał powrócić i znów zmieszać nas z błotem. Testo prawdopodobnie już nigdy nie wróci, chyba że... No właśnie, wszystko zależy od nas.
W ostatnich miesiącach popularność Mistrza dość mocno wzrosła, ten powtórny wzrost popularności
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarz pod filmem na YT

KUHWA, JAK MI TO ZAWSZE POPRAWIA HUMOR KIEDY WBIJAM NA JAKIŚ KAWAŁEK UŻYTY LATA TEMU PRZEZ TESTA DO GŁOSZENIA SWOICH MĄDROŚCI I W KOMENTARZACH OD RAZU RODACY DZIELĄCY SIĘ NAUKAMI MISTRZA. XDDDD


xD zgadzam się z tym, to jest piękne, że w pewnych sprawach jesteśmy podzieleni, ale Testo nas wszystkich zrzesza xD
#testoviron
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie miałem lepszego brzucha


#testoviron

Czy OP ma dobrą prezentacje profilu?

  • OP rozjebał 22.7% (5)
  • Nikt nigdy nie miał lepszego brzucha niż OP 77.3% (17)

Oddanych głosów: 22

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach