Śniło mi się dzisiaj, że byłem gdzieś na jakimś przyjęciu/spotkaniu półoficjalnym. Zupełnie nie mam pojęcia o co chodziło. Jak wychodziłem to zobaczyłem, że do budynku weszła grupka ludzi, w tym gość w niebieskich szpitalnych ciuchach na wózku inwalidzkim. W ręce miał venflon, powoli skapywała podwieszona mała kroplówka. Nie mogłem sobie przypomnieć kim jest ten gość, dopiero rano do mnie dotarło, że to był Testoviron ( ͡º ͜ʖ͡º)
#testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo

Szalom miłosnicy pomarańczy.
To znowu ja, autor https://www.wykop.pl/wpis/30150459/testoviron-testo-humorobrazkowy-tworczoscwlasna-ma/

Wczoraj utworzyłem ankietę w której zapytałem o wasze preferencje dotyczące finalnego obrazu.

Wyniki macie w załączniku, w obrazku.

Dziękuję z całego serduszka wszystkim którzy głosowali, a było was ponad 700 osób!

1. Mniej więcej 40 procent z Was chce samego Testo. Drugie tyle - wszystkich polityków. No dobra, rekonstruując obraz zrobię dwie wersje do wyboru. Ale potrzebuje więcej czasu
kotnaklawiaturze - #testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo 

...

źródło: comment_j4FFTtGXWjkyBqF03wlDVk6Litu4C45d.jpg

Pobierz

Gdzie chcesz kupic obraz

  • Na Polak Porafi w formie zbiórki 26.9% (128)
  • Na Allegro 69.1% (329)
  • Gdzie indziej - komentarz 4.0% (19)

Oddanych głosów: 476

@Reepo: Jedyna opcja "problemów" to jeśli Pan Łukasz osobiście odezwał się do polskich organów ścigania. Co oznaczało by, że musiałby podać swoje dane właściwie publicznie. (jako pozwany dostałbym pismo z informacją kto, z jakiego adresu, kraju mnie pozywa i z jakiego paragrafu). Czy wyobrażasz sobie, że Testo poczułby się obrażony i miałby za złe taką gloryfikację i co więcej, chciałby mnie udupić, kosztem swojej anonimowości(aktualnie nikt nie wie gdzie jest, co
#pieniadze #bogactwo #testoviron
Jakbyście byli obrzydliwie bogacie to na jakie dziwne rzeczy byście sobie pozwolili?
Ja np. zrobiłbym sobie taki miesięczny tour do stanów zjednoczonych tylko po to żeby odnaleźć Testovirona. Pojechałbym do miejsc w których on bywał, odwiedził bym miejsce w którym rzekomo mieszkał, a to wszystko relacjonowałbym na mirko.