@osael: spisek administracji, jego wpisy nie wyświetlały się na mikroblogu, okazało się, że jak ktoś jest na wielu czarnych listach to jego wpisy nie pojawiają się w głównym mikroblogu (wyświetlają się tylko osobom, które obserwują daną osobę) no i troszke pospamował czemu to tak
  • Odpowiedz