Witam,
budżet 3500 nowy, 2500 używka (standardowo mogę coś dołożyć jeśli będzie trzeba).
Komp ma służyć do programowania (czasami jakiś render w Sketchup'ie).

Wymagania:
- dysk SSD i HDD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WqwertyM: Dell Vostro 5471 - Matryca FULL HD matowa IPS lepsze katy widzenia, procesor 8 generacji 4 rdzeniowy wydajny nowy procesor, solidne aluminiowe wykonanie przy tym jest lekki i poręczny, wygodna podświetlana klawiatura, 3 letnia gwarancja biznesowa onsite od Dell bardzo dobra jakość serwisowa, niezły czas pracy na własnym zasilaniu.
Zestawienie laptopów: https://forum.techlords.pl/co-kupic-f4/zestawienie-polecanych-laptopow-ranking-laptopow-c-t5.html
Wwentualnie ASUS VivoBook S14 S410UA
  • Odpowiedz
Hejka, szukam laptopa do grania (głównie HOTS, odrobina Fortnite i prawdopodobnie ponownie WoW). Przede wszystkim chciałbym aby laptop posłużył mi koło 2 - 3 lat.

Budżet to do 4.5k. Najepiej 17 cali - coś co mogłoby zastąpić stacjonarny komputer.

Czy moglibyście coś poradzić?

#szukamlaptopa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D0minik: staraj sie z i5 7300HQ i grafą gtx1050, warto dorzucic te kilkaset zł do takiego sprzetu - bedzie na lata, pograsz na tym we wszystkie obecne najnowsze gry na medium, a procki z koncowka "U" sa niskonapieciowe i o wiele mniej wydajne. Do filmow celuj w ekran IPS i wiadomo rozdziałka fullhd - katy widzenia beda dobre w porownaniu do ekranów TN (wiec nie trzeba siedziec typowo prosto przed
  • Odpowiedz
Szukam laptopa do grania do 3000 zł. Póki co znalazłem ten: https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-320-15-6-intel-core-i5-8250u-12gb-ram-240gb-dysk-gfmx150-grafika-win10.bhtml oraz huawei: https://www.x-kom.pl/p/426852-notebook-laptop-156-huawei-matebook-d-156-i5-8250u-8gb-1281000-win10-mx150.html?partnerid=100047436&sm12=NTE=&ts=1534073966&token=171c53cc5e6eb21f6e13058cb833995e&106 . Znajdę coś lepszego?Ten lenovo ma 240 GB SSD ale nie wiem czy to wystarczy na kilka gier + dokumenty itd. Jakieś inne propozycje? Z wymagań to głównie żeby posiadał dysk SSD. No i podzespoły takie żebym mógł spokojnie odpalić wiedźmina 3 / gta V. Nie musi być na najwyższych.
#laptopy #komputery #
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, szukam używanego laptopa do 2k. Ma służyć głównie do przeglądania neta, oglądania filmów/meczów w HD przez kabel hdmi na tv. Ważne żeby był lekki i się nie grzał, przekątna 12-14 cali. Patrzyłem listę pustolkowaptopy ale szczerze mówiąc jestem laikiem i nie potrafię ocenić czy na aukcji dana specyfikacja ma dobry stosunek jakości do ceny. Są w ogóle jakieś polecane sklepy/użytkownicy sprzedający poleasingowki? Prośba Mirki o pomoc w wyborze modelu, a za
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko, szukam dla siebie lapka wymagania: SSD 250GB (M.2 wskazane), 16 GB ramu, GF 1050ti, matryca 17".
Producent bez różnicy, budżet 4500 +/-. Doradzi ktoś coś (ʘʘ)?
ps. wiem że ciężko z tym 1050ti alternatywnie 1050.
#laptopy #pcmasterrace #szukamlaptopa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam laptopa 17" dla rodziców i znalazłem coś takiego: hp-17-bs003nw

Ktoś może tego używa, albo macał gdzieś w sklepie? Jakieś wrażenia?
Nigdzie nie widzę żadnych testów ani opinii. Nawet na stronie HP nie znalazłem tego modelu.

#szukamlaptopa #laptopy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Gajwer2 no też droższy to seria GE wolałbym 17 ale jest droższe. Po za tym chciałbym też w miarę głośniki i ta seria GE ma ciut lepsze
  • Odpowiedz
Potrzebuje laptopa tak do 3,5k ewentualnie 4k max. Głównie na studia, do programowania, internet, żeby mniej wymagające gry fajnie chodziły np. civ5 i podobne. 14"-15,6" żeby nie wyglądał jak pseudogamingowy dla gimbusów. Najlepiej bez OS
#szukamlaptopa #laptopy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potrzebny mi laptop tak max do 2600zł do pracy codziennej i gier niezbyt wymagających. Znalazłem taki oto: https://www.x-kom.pl/p/408165-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-320-15-i5-8250u-8gb-128-win10-mx150.html coś lepszego w tej cenie się znajdzie? Znalazłem też ten sam model laptopa tylko bez grafiki Intela 100zł taniej . Warto do niej dorzucić? #laptopy #szukamlaptopa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam szukam laptopa do 4600zł. Chciałbym aby miał gtx 1060 i i7 7generacji lub i5 nową. Ostatnio zainteresowałem się kadłupkami clevo i moja uwagę szczególnie przyciągnął hiro od @NTT_System
Chciałbym się dowiedzieć jak wygladaj temperatury i jakiś wykonania w tym kadłupku. Dokładnie chodzi mi i model z gtx 1060 i i5 8400. Ewentualnia jakis inny model z podobnymi podzespołami do 4,6 tys jagby ktoś mógłby polecic.
#laptop #laptopy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Który laptop lepiej wybrać? MSI GE73 czy ASUS ROG Strix SCAR GL703GM? Oba mają takie same podzespoły. W Asusie martwi mnie Klawiatura i rozkład klawiszy, a Klawiatura MSI ma niestety gamingową czcionkę. Laptop będzie służył do wszystkiego, od programowania poprzez gry, aż do pracy w Wordzie, więc dobrze by było gdyby klawa nie męczyła :/

#szukamlaptopa #laptopy #komputery #ergonomiait #naukaprogramowania

Który będzie lepszy?

  • MSI GE73 (i7 8750H, GTX 1060) 30.8% (4)
  • ASUS ROG Strix SCAR GL703GM (i7 8750H, GTX 1060) 69.2% (9)

Oddanych głosów: 13

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kazber95: Tak wygląda klawiatura GE72 po 2 latach użytkowania. Do tego, w porównaniu do innych laptopów mocno się grzeje po lewej stronie. Nawet poszedłem do xkomu pomacać na wystawie inne laptopy msi. Każdy grzał się w tym samym miejscu. Poza tym wszystko jest z nim w porządku. Działa codziennie po kilkanaście godzin. Jednak nie kupiłbym ponownie ze względu na tę klawiaturę i temperaturę pod nadgarstkiem z lewej strony.

Edit: Jeszcze
piszczalka - @kazber95: Tak wygląda klawiatura GE72 po 2 latach użytkowania. Do tego,...

źródło: comment_cDAWMCeKxwpngRizTewJJH1sBU3S4PI8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz