via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#szachy
Wygrałem trzy razy pod rząd na liches i teraz boje się odpalać następną partie :-)
Oczywiście rozgrywki na wysokim poziomie z takimi samymi pasciarzami jak ja.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zyzniewski:
unikaj cięć ze zbliżeniem - raz spoko, ale kilkukrotne jest niepotrzebne i tylko pokazuje ze brakowało ci ujęć; rozumiem że bit ale to już lepiej olać bit niż robić tak :P
lavy pod koszulkami, okropnie wygląda dyndajacy kabelek
przydałoby się jakieś przedstawienie zawodników, skoro mają mikrofony to niech powiedzą "elo jestem marek, gram od 5 lat" czy cokolwiek xD
troszkę chaotyczne ujęcia, to są mimo wszystko szachy więc widz powinien mieć
  • Odpowiedz
@kj5: dzięki wielkie za mega merytoryczny komentarz!

Pierwotnie plan był inny. W sumie to nie było planu :P Pomysł był inny. Miał to być faktycznie 15-30min zapis tego jak grają. Przy montowaniu uznałem jednak że byłby to kolejny nudny film tego rodzaju na YT (i musiał bym użyć praktycznie całego materiału z którego nie byłem do końca zadowolony, jak zresztą sam zauważyłeś).

Zmieniłem więc koncepcję na taki właśnie film promo/teledysk,
  • Odpowiedz