Info prosto od #xtb
- nie ma możliwości zakupu akcji #syn2bio - osoby posiadające akcje mogą TYLKO sprzedawać.
Osoby, które nie mają akcji - nie mogą kupić
Sytuacja MOZE zmieni się dzis, ale najprawdopodobniej jutro xD
#gielda
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82: było po 44, 39, teraz po 36 a i tak nic się z tym nie da zrobić. Zaraz zleci do 23.20 i ceny otwarcia i GPW wszystkich w-----e. Świetny debiut i świetne handlowanie w polskim stylu.
  • Odpowiedz

Pytanie o Syn2bio

  • Tylko obserwuję. Nie mam. Nie kupuje. 19.0% (19)
  • Nie mam. Jak mocno cofnie to kupię 10.0% (10)
  • Nie mam. Kupię nawet jak nie spadnie poniżej otwar 3.0% (3)
  • Mam. Jak mocno cofnie to dokupię 10.0% (10)
  • Mam. Kupię nawet jak nie spadnie poniżej otwarcia 5.0% (5)
  • Mam. Nie planuje dobierać w najbliższym czasie 24.0% (24)
  • Mam. Raczej szybko sprzedam, może na otwarcie. 13.0% (13)
  • Nie interesuje mnie ten temat 16.0% (16)

Oddanych głosów: 100

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

👉 Flyrcado (flurpiridaz F‑18)

W kilku zdaniach:

To jest bezpośredni konkurent SYN2 – oba to znaczniki PET do obrazowania perfuzji mięśnia sercowego oparte na ¹⁸F. GE rozwija Flyrcado jako nową generację radiofarmaceutyku, który ma poprawić diagnostykę choroby wieńcowej i działać lepiej logistycznie niż starsze tracery. 

W
  • Odpowiedz
mówta co chceta ale to trochę kpina że tko +100% ustabilizowane od ponad dwóch godzin ale c--j dalej trzymamy bo będzie lawina xD super debiut k---o

#gielda #synektik #syn2bio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xtb #syn2bio #s2b #synektik #gielda

- Nic dzisiaj nie robiłem na giełdzie.
- Idę spać, ale przed chwilą przychodzi mi email z podsumowaniem niby dzisiejszych zleceń.
- WTF?! Przecież nic dzisiaj nie robiłem. Ktoś włamał mi się na konto?
- O mało nie dostałem zawału.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakaś nieznana spółka

aha... mam Synektika


@mk321: zawsze szanuje wykopkow co robią solidne DD i są na bieżąco ze spółkami, które mają
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@PodniebnyMurzyn chodzi mi o to jak XTB to zrobiło.

Ktoś sobie spokojnie trzyma spółki przez kilka lat, nic nie robi, a nagle powiadomienie, że niby coś kupił.

Mogli to zrobić inaczej. Wysłać e-maila, że jest podział spółki i automatycznie będzie dodana akcja do konta. Byłoby wszystko jasne.
  • Odpowiedz