1. Czy przy korzystaniu z "Bonu na start" mogę również skorzystać z opcji, że znajomi podaje mi swój kod i wtedy dostajemy po 50 zł?
2. "Bonus na start" - dobrze rozumiem, że wpłacam np. 1000 zł i tak naprawde, nawet jak mi jakiś kupon nie wejdzie to nie sprawi to, że już nie bedę mógł wypłacić tego bonusu tylko sie nalicza dopóki nie zagram stawiając łącznie w kuponach 3000 zł?
3.
2. "Bonus na start" - dobrze rozumiem, że wpłacam np. 1000 zł i tak naprawde, nawet jak mi jakiś kupon nie wejdzie to nie sprawi to, że już nie bedę mógł wypłacić tego bonusu tylko sie nalicza dopóki nie zagram stawiając łącznie w kuponach 3000 zł?
3.



















#mecz
źródło: comment_HbDDkpwPRLOEmZhOPsRi6gJlG8tWMuWz.jpg
Pobierz