Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Gramy dalej :) wczoraj ładnie się udało.
Moja dzisiejsza propozycja #podwajamywygrana #betclic #sts #mecz #bukmacherka
Moja dzisiejsza propozycja #podwajamywygrana #betclic #sts #mecz #bukmacherka
źródło: comment_16611799855ewAH76y46z4nUBYasPonv.jpg
Pobierz- 0
@plakplak99: nie lepiej dac na samo juve?
- 0
@fiasco: Jestem kibicem Juve i mogę śmiało powiedzieć że ostatni mecz poszedł im bardzo ładnie ale nigdy nie jest się pewnym czy ta ich forma dopisze w następnym spotkaniu, bywały mecze że przegrywali z gorszymi drużynami. 1,5+ to bardziej pewne niż czysta 2
Wczorajszy kupon na plus, dziś mały wybór ale coś napewno się znajdzie :) po pracy kontynuujemy zabawę #podwajamywygrana #sts #betclic #fortuna #bukmacherka #mecz
źródło: comment_1661157952PCviUxq2IwWTa01Rw86XJc.jpg
PobierzWczoraj bez większego problemu się udało :) Moim celem jest grać kupony o maksymalnym kursie 3.0 ciągle obracając wygrana z poprzedniego kuponu. #bukmacherka #betclick #sts #fortuna #mecz #podwajamywygrana
źródło: comment_1661081157T8BcJyKoYLOeQE8w5dUJqQ.jpg
Pobierz- 4
@plakplak99: Kupon na dzisiejsze spotkania #podwajamywygrana
źródło: comment_1661081178H17UN18sVl1ju2tOM1r1Xq.jpg
PobierzMoże ktoś mi rozjaśni taką małą zagwostkę
Obstawiłem dwa mecze ligi Omanu.
Planowo mają rozpocząć się o 19.55 i 20.00.
Patrzę na sts a tam obydwa mecze już trwają. Wchodzę na tracker, a tam licznik że mecze odbędą się za trochę ponad trzy godziny.
Na flashscore też jest info że mecze są wieczorem.
Obstawiłem dwa mecze ligi Omanu.
Planowo mają rozpocząć się o 19.55 i 20.00.
Patrzę na sts a tam obydwa mecze już trwają. Wchodzę na tracker, a tam licznik że mecze odbędą się za trochę ponad trzy godziny.
Na flashscore też jest info że mecze są wieczorem.
@rybazryzem85: Rzeczywiście, te mecze już trwają, a na flashscore jest 19:55 i 20. Możliwe, że zostały przeniesione i nie zmienili godzin, taka liga.
- 4
@rybazryzem85: a to typowe, też tak z koleżką stawialiśmy za piątaka jakieś egoztyczne ligi bo spodobała się nazwa albo coś XD
- 1
taki kupon na czwartek/piątek
można się częstować, będę dokładał na live podczas gier jak #sts da fajne kursy
#pokazkupon #bukmacherka
można się częstować, będę dokładał na live podczas gier jak #sts da fajne kursy
#pokazkupon #bukmacherka
źródło: comment_1660647569z4uFYoaXCr99ppwORi78hv.jpg
Pobierz- 0
Wołaj po skończeniu meczy
@hehehead: przecież fnatic wygra z palcem
- 0
Trzymajcie mirki kciuki aby lech nie zepsuł mi kuponu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#sts #bukmacherka #heheszki #mecz #rakow #lechpoznan
#sts #bukmacherka #heheszki #mecz #rakow #lechpoznan
źródło: comment_1660209962WqKPxJsKh6Kx1osSOBZSxf.jpg
Pobierz- 0
@magiol: ten kurs na lecha wygląda jak typowe napoli, które dajesz na podbicie kursu a tam akurat remis xD
- 3
Ostrzegam przed bukmacherem Totolotek. Wpłaciłem pieniądze aby postawić konkretny zakład którego kurs był minimalnie lepszy niż na konkurencyjnych bukmacherach. Z racji że kwota wynosiła 1000zł (15 minut wcześniej postawiłem 500zł ale stwierdziłem że dorzuce) totolotek się nim zainteresował i odrzucił taką możliwość. Okej, rozumiem bukmacher musi zarabiać więc postanowiłem wypłacić MOJE pieniądze. Ale nie. Totolotek wymaga jego obrotu. Odrzucają możliwość postawienia zakładu przez którego tylko i wyłącznie zdecydowałem się na wpłacenie pieniędzy,
źródło: comment_1660152665uwaKrtvqpzuZbysbqRCkE8.jpg
Pobierz- 4
No i niestety kupon z tego wpisu zaliczył dętkę, bo zabrakło jednej bramki w meczu BVB - Leverkusen (╯°□°)╯︵ ┻━┻ więc jutro zaczynam próbę nr 2
West Ham - Man. City (1.5+) 1,17
Rennes - Lorient (1.5+) 1,2
Stuttgart - RB
West Ham - Man. City (1.5+) 1,17
Rennes - Lorient (1.5+) 1,2
Stuttgart - RB
- 2
@Gall1916: @jedrzejbrejwicki:
to ostatecznie próba nr 2 będzie wyglądać jak w poście tylko bez Lecha i dodałem
Roma - Sz. Donieck (1.5+) 1,15 <- tego wczoraj nie było w ofercie
Anderlecht - Seraing (1.5+) 1,16 <- przeoczyłem wczoraj
5zł, kurs 3,92 i EWG 17,24 zł
to ostatecznie próba nr 2 będzie wyglądać jak w poście tylko bez Lecha i dodałem
Roma - Sz. Donieck (1.5+) 1,15 <- tego wczoraj nie było w ofercie
Anderlecht - Seraing (1.5+) 1,16 <- przeoczyłem wczoraj
5zł, kurs 3,92 i EWG 17,24 zł
- 6
Kupon z tego wpisu wszedł i to w momencie obstawienia podskoczył kurs na 2,39 więc wygrana wyniosła 35,33 zł :D
Jutro leci następny :
Fullham - Liverpool (1,5+) 1,15
Tottenham - Southampton (1,5+) 1,19
Moenchengladbach - Hoffenheim (1,5+) 1,11
Dortmund - Leverkusen (1,5+) 1,11
Jutro leci następny :
Fullham - Liverpool (1,5+) 1,15
Tottenham - Southampton (1,5+) 1,19
Moenchengladbach - Hoffenheim (1,5+) 1,11
Dortmund - Leverkusen (1,5+) 1,11
- 0
@NCindex-15procent: czy ja wiem, jakoś wydaje mi się mniej ryzykowne postawić 5 spotkań na 1,5+ gola kiedy do wyboru jest danego dnia kilka lig i kilka meczy typu bramkostrzelny Liverpool vs angielski słabiak / średniak niż postawić nawet mniej meczy, ale na wygrane / remisy
jakoś pewnie koło 21-22 dzisiaj napiszę kolejny post i zobaczymy :D
jakoś pewnie koło 21-22 dzisiaj napiszę kolejny post i zobaczymy :D
@Lefty: jasne, wyjdzie w praniu, tak czy siak powodzenia :)
- 1
Jako, że wracają normalne ligi i sytuacja w pucharach powoli się zagęszcza to stwierdziłem, że w tym sezonie zamiast puszczać taśmy czy jakieś dzikie fartowne zakłady specjalne to postawie na cierpliwość i będę toczyć kupon. Jak ktoś też tak robi to zapraszam do zabawy i dzielenia się kuponami, a jak ktoś "wie, że nic z tego nie będzie" to nie ma znaczenia, bo to nic nie kosztuje, a przynajmniej jest fun xd
- 5
#lechpoznan dziady pierwszorzędne, nawet pięciu dyszek nie dali zarobić xD
#sts #pilkanozna
#bukmacherka #ekstraklasa #ekstraklasaboners
#sts #pilkanozna
#bukmacherka #ekstraklasa #ekstraklasaboners
źródło: comment_1658176976VfEnzIgNegN9ya2gKZaOxO.jpg
PobierzPytanko, czy był ktoś VIP-em w jakimś buku? Wiem, że są takie możliwości i chciałbym się dowiedzieć jakie wymogi trzeba spełnić, a nie mogę znaleźć nic u wujka google. Dziękuję :D
#bukmacherka #betclic #fortuna #sts
#bukmacherka #betclic #fortuna #sts
@mrsongo123: pewnie tasmy po 500 trza walic i wszystko ujebywac bo te polskie guwna jak grasz single to odrazu limituja ¯\_(ツ)_/¯
najpierw peło z-----o polski rynek przez co wycofala sie polowa dobrych bukow a potem pisowce dobily reszte. a aktualnie z tymi podatkami od stawek to jest juz poprostu smieszne
najpierw peło z-----o polski rynek przez co wycofala sie polowa dobrych bukow a potem pisowce dobily reszte. a aktualnie z tymi podatkami od stawek to jest juz poprostu smieszne
- 1
@SureBetyPL: dzieki wielkie :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fluchtlinge_willkommen: Nie wiem, Soroko potrafi wjechać agresją. Może umiejętności nie ma, ale ma za to wbite jak przestanie myśleć.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@jascen ale jednak to jest qarabach, druzyna zdecydowanie lepsza niz lech jesli spojrzymy na lata poprzednie, do tego masz bonus za przegrana jak postawisz na qarabach, totalnie nie rozumiem tych kursów
#sts #bukmacherka Mial ktoś podobny problem na STS ze przy bonusie powitalnym zakład bez ryzyka 100 zł ,jak się wygrało i trzeba było obrócić 3-krotnie zabrakło na ten obrót ze środków bonusowych ?
Cieniasy nie pomagają na czacie pomocą , a doradzają żeby startować w jakiś konkursach i nadal im wpłacać
A problem jest taki ze na koncie jest 100 zł w środkach depozytu które nie można wypłacić
Cieniasy nie pomagają na czacie pomocą , a doradzają żeby startować w jakiś konkursach i nadal im wpłacać
A problem jest taki ze na koncie jest 100 zł w środkach depozytu które nie można wypłacić























Słyszałem że superbet albo betclic jest spoko
I czy zawsze przy rejestracji trzeba podawać PESEL?
#bukmacherka #betclic #sts