• 0
Jakiego buka obecnie polecacie? Do tej pory okazjonalnie puszczałem kupony stacjonarnie w STS.
Słyszałem że superbet albo betclic jest spoko

I czy zawsze przy rejestracji trzeba podawać PESEL?

#bukmacherka #betclic #sts
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hmura: warto mieć konta na kilku bukach bo często są różnice kursów albo fajne promocje. Na betcliku wprowadzili misje gdzie można dostawać freebety, na superbecie masz koło fortuny, super game i super box. Do tego mega opcja super przewagi, 2:0 dla drużyny którą obstawiłeś i typek wchodzi
  • Odpowiedz
@fiasco: Jestem kibicem Juve i mogę śmiało powiedzieć że ostatni mecz poszedł im bardzo ładnie ale nigdy nie jest się pewnym czy ta ich forma dopisze w następnym spotkaniu, bywały mecze że przegrywali z gorszymi drużynami. 1,5+ to bardziej pewne niż czysta 2
  • Odpowiedz
Może ktoś mi rozjaśni taką małą zagwostkę

Obstawiłem dwa mecze ligi Omanu.
Planowo mają rozpocząć się o 19.55 i 20.00.
Patrzę na sts a tam obydwa mecze już trwają. Wchodzę na tracker, a tam licznik że mecze odbędą się za trochę ponad trzy godziny.
Na flashscore też jest info że mecze są wieczorem.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostrzegam przed bukmacherem Totolotek. Wpłaciłem pieniądze aby postawić konkretny zakład którego kurs był minimalnie lepszy niż na konkurencyjnych bukmacherach. Z racji że kwota wynosiła 1000zł (15 minut wcześniej postawiłem 500zł ale stwierdziłem że dorzuce) totolotek się nim zainteresował i odrzucił taką możliwość. Okej, rozumiem bukmacher musi zarabiać więc postanowiłem wypłacić MOJE pieniądze. Ale nie. Totolotek wymaga jego obrotu. Odrzucają możliwość postawienia zakładu przez którego tylko i wyłącznie zdecydowałem się na wpłacenie pieniędzy,
czmyk - Ostrzegam przed bukmacherem Totolotek. Wpłaciłem pieniądze aby postawić konkr...

źródło: comment_1660152665uwaKrtvqpzuZbysbqRCkE8.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Faszozysz: udalo sie postawic zaklad ktory chcialem ze zdarzeniem live po kursie 1.01, wygralem z nimi ponad 1k na czysto i juz tam nie gram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No i niestety kupon z tego wpisu zaliczył dętkę, bo zabrakło jednej bramki w meczu BVB - Leverkusen (°° więc jutro zaczynam próbę nr 2

West Ham - Man. City (1.5+) 1,17
Rennes - Lorient (1.5+) 1,2
Stuttgart - RB
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gall1916: @jedrzejbrejwicki:
to ostatecznie próba nr 2 będzie wyglądać jak w poście tylko bez Lecha i dodałem
Roma - Sz. Donieck (1.5+) 1,15 <- tego wczoraj nie było w ofercie
Anderlecht - Seraing (1.5+) 1,16 <- przeoczyłem wczoraj

5zł, kurs 3,92 i EWG 17,24 zł
  • Odpowiedz
Kupon z tego wpisu wszedł i to w momencie obstawienia podskoczył kurs na 2,39 więc wygrana wyniosła 35,33 zł :D
Jutro leci następny :
Fullham - Liverpool (1,5+) 1,15
Tottenham - Southampton (1,5+) 1,19
Moenchengladbach - Hoffenheim (1,5+) 1,11
Dortmund - Leverkusen (1,5+) 1,11
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NCindex-15procent: czy ja wiem, jakoś wydaje mi się mniej ryzykowne postawić 5 spotkań na 1,5+ gola kiedy do wyboru jest danego dnia kilka lig i kilka meczy typu bramkostrzelny Liverpool vs angielski słabiak / średniak niż postawić nawet mniej meczy, ale na wygrane / remisy
jakoś pewnie koło 21-22 dzisiaj napiszę kolejny post i zobaczymy :D
  • Odpowiedz
Jako, że wracają normalne ligi i sytuacja w pucharach powoli się zagęszcza to stwierdziłem, że w tym sezonie zamiast puszczać taśmy czy jakieś dzikie fartowne zakłady specjalne to postawie na cierpliwość i będę toczyć kupon. Jak ktoś też tak robi to zapraszam do zabawy i dzielenia się kuponami, a jak ktoś "wie, że nic z tego nie będzie" to nie ma znaczenia, bo to nic nie kosztuje, a przynajmniej jest fun xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mrsongo123: pewnie tasmy po 500 trza walic i wszystko ujebywac bo te polskie guwna jak grasz single to odrazu limituja ¯\_(ツ)_/¯

najpierw peło z-----o polski rynek przez co wycofala sie polowa dobrych bukow a potem pisowce dobily reszte. a aktualnie z tymi podatkami od stawek to jest juz poprostu smieszne
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@jascen ale jednak to jest qarabach, druzyna zdecydowanie lepsza niz lech jesli spojrzymy na lata poprzednie, do tego masz bonus za przegrana jak postawisz na qarabach, totalnie nie rozumiem tych kursów
  • Odpowiedz
#sts #bukmacherka Mial ktoś podobny problem na STS ze przy bonusie powitalnym zakład bez ryzyka 100 zł ,jak się wygrało i trzeba było obrócić 3-krotnie zabrakło na ten obrót ze środków bonusowych ?

Cieniasy nie pomagają na czacie pomocą , a doradzają żeby startować w jakiś konkursach i nadal im wpłacać

A problem jest taki ze na koncie jest 100 zł w środkach depozytu które nie można wypłacić
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach