Ostrzegam przed bukmacherem Totolotek. Wpłaciłem pieniądze aby postawić konkretny zakład którego kurs był minimalnie lepszy niż na konkurencyjnych bukmacherach. Z racji że kwota wynosiła 1000zł (15 minut wcześniej postawiłem 500zł ale stwierdziłem że dorzuce) totolotek się nim zainteresował i odrzucił taką możliwość. Okej, rozumiem bukmacher musi zarabiać więc postanowiłem wypłacić MOJE pieniądze. Ale nie. Totolotek wymaga jego obrotu. Odrzucają możliwość postawienia zakładu przez którego tylko i wyłącznie zdecydowałem się na wpłacenie pieniędzy,
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 4
No i niestety kupon z tego wpisu zaliczył dętkę, bo zabrakło jednej bramki w meczu BVB - Leverkusen (╯°□°)╯︵ ┻━┻ więc jutro zaczynam próbę nr 2
West Ham - Man. City (1.5+) 1,17
Rennes - Lorient (1.5+) 1,2
Stuttgart - RB
West Ham - Man. City (1.5+) 1,17
Rennes - Lorient (1.5+) 1,2
Stuttgart - RB
- 2
@Gall1916: @jedrzejbrejwicki:
to ostatecznie próba nr 2 będzie wyglądać jak w poście tylko bez Lecha i dodałem
Roma - Sz. Donieck (1.5+) 1,15 <- tego wczoraj nie było w ofercie
Anderlecht - Seraing (1.5+) 1,16 <- przeoczyłem wczoraj
5zł, kurs 3,92 i EWG 17,24 zł
to ostatecznie próba nr 2 będzie wyglądać jak w poście tylko bez Lecha i dodałem
Roma - Sz. Donieck (1.5+) 1,15 <- tego wczoraj nie było w ofercie
Anderlecht - Seraing (1.5+) 1,16 <- przeoczyłem wczoraj
5zł, kurs 3,92 i EWG 17,24 zł
- 6
Kupon z tego wpisu wszedł i to w momencie obstawienia podskoczył kurs na 2,39 więc wygrana wyniosła 35,33 zł :D
Jutro leci następny :
Fullham - Liverpool (1,5+) 1,15
Tottenham - Southampton (1,5+) 1,19
Moenchengladbach - Hoffenheim (1,5+) 1,11
Dortmund - Leverkusen (1,5+) 1,11
Jutro leci następny :
Fullham - Liverpool (1,5+) 1,15
Tottenham - Southampton (1,5+) 1,19
Moenchengladbach - Hoffenheim (1,5+) 1,11
Dortmund - Leverkusen (1,5+) 1,11
- 0
@NCindex-15procent: czy ja wiem, jakoś wydaje mi się mniej ryzykowne postawić 5 spotkań na 1,5+ gola kiedy do wyboru jest danego dnia kilka lig i kilka meczy typu bramkostrzelny Liverpool vs angielski słabiak / średniak niż postawić nawet mniej meczy, ale na wygrane / remisy
jakoś pewnie koło 21-22 dzisiaj napiszę kolejny post i zobaczymy :D
jakoś pewnie koło 21-22 dzisiaj napiszę kolejny post i zobaczymy :D
@Lefty: jasne, wyjdzie w praniu, tak czy siak powodzenia :)
- 1
Jako, że wracają normalne ligi i sytuacja w pucharach powoli się zagęszcza to stwierdziłem, że w tym sezonie zamiast puszczać taśmy czy jakieś dzikie fartowne zakłady specjalne to postawie na cierpliwość i będę toczyć kupon. Jak ktoś też tak robi to zapraszam do zabawy i dzielenia się kuponami, a jak ktoś "wie, że nic z tego nie będzie" to nie ma znaczenia, bo to nic nie kosztuje, a przynajmniej jest fun xd
- 5
#lechpoznan dziady pierwszorzędne, nawet pięciu dyszek nie dali zarobić xD
#sts #pilkanozna
#bukmacherka #ekstraklasa #ekstraklasaboners
#sts #pilkanozna
#bukmacherka #ekstraklasa #ekstraklasaboners
źródło: comment_1658176976VfEnzIgNegN9ya2gKZaOxO.jpg
PobierzPytanko, czy był ktoś VIP-em w jakimś buku? Wiem, że są takie możliwości i chciałbym się dowiedzieć jakie wymogi trzeba spełnić, a nie mogę znaleźć nic u wujka google. Dziękuję :D
#bukmacherka #betclic #fortuna #sts
#bukmacherka #betclic #fortuna #sts
@mrsongo123: pewnie tasmy po 500 trza walic i wszystko ujebywac bo te polskie guwna jak grasz single to odrazu limituja ¯\_(ツ)_/¯
najpierw peło z-----o polski rynek przez co wycofala sie polowa dobrych bukow a potem pisowce dobily reszte. a aktualnie z tymi podatkami od stawek to jest juz poprostu smieszne
najpierw peło z-----o polski rynek przez co wycofala sie polowa dobrych bukow a potem pisowce dobily reszte. a aktualnie z tymi podatkami od stawek to jest juz poprostu smieszne
- 1
@SureBetyPL: dzieki wielkie :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fluchtlinge_willkommen: Nie wiem, Soroko potrafi wjechać agresją. Może umiejętności nie ma, ale ma za to wbite jak przestanie myśleć.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@jascen ale jednak to jest qarabach, druzyna zdecydowanie lepsza niz lech jesli spojrzymy na lata poprzednie, do tego masz bonus za przegrana jak postawisz na qarabach, totalnie nie rozumiem tych kursów
#sts #bukmacherka Mial ktoś podobny problem na STS ze przy bonusie powitalnym zakład bez ryzyka 100 zł ,jak się wygrało i trzeba było obrócić 3-krotnie zabrakło na ten obrót ze środków bonusowych ?
Cieniasy nie pomagają na czacie pomocą , a doradzają żeby startować w jakiś konkursach i nadal im wpłacać
A problem jest taki ze na koncie jest 100 zł w środkach depozytu które nie można wypłacić
Cieniasy nie pomagają na czacie pomocą , a doradzają żeby startować w jakiś konkursach i nadal im wpłacać
A problem jest taki ze na koncie jest 100 zł w środkach depozytu które nie można wypłacić
@GoplanaLodz: jak tam ogladac?
- 0
@programista_wykopek miec konto, postawic depozyt jakikolwiek na walki i na appce można ogladac. Ale nie pokazuja tych dupereli miedzy walkami
- 1
Polska - Holandia i Anglia - Włochy powyżej 2,5 bramek, powyżej 8,5 rożnych i powyżej 2,5 kartek
Ukraina - Armenia 1
Irlandia - Szkocja 2
Węgry - Niemcy 2
Walia - Belgia 2
Luksemburg - Turcja 2
Ukraina - Armenia 1
Irlandia - Szkocja 2
Węgry - Niemcy 2
Walia - Belgia 2
Luksemburg - Turcja 2
- 0
@czympyrympym: oba kraje ziomki kacapów więc pewnie ustawią
- 0
@czympyrympym: no niby tak, ale patrząc na to, że Niemcy ostatnie dwa mecze zremisowali to dziś pewnie będą chcieli wykorzystać, że grają z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem w grupie i zainkasować 3pkt
- 0
Kilka lat temu mi zablokowali na Fortunie jak pisałem tylko dźwięki pod Hurkacza zmieniając tylko jedna literkę gdy grał strasznie słabo, na STS też już będzie kilka lat gdy mi drużyna która przedmeczowy postawiłem przegrała z 0:3 na 4:3, wygląda na to że czatu się nie da odblokować albo by się dało, bo fajnie byłoby pogadać normalnie o typach. Czy ktoś miał podobnie? #sts #fortuna
Jak się wpłaci hajs na STS to można od razu wypłacić na konto? Sytuacja taka że mam stówkę w psc i zamieniłbym to sobie na gotówkę xd a w sts można wpłacać przez psc z tego co widziałem xd #sts #bukmacherka #psc
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kamkam55: Fatalnie. W samej Fortune przy kursie 12,50 na Chinkę masz do wyjęcia 1100 zł za 100 zł.
- 0
mam konto sts od dłuższego czasu, stawiałem na różne mecze, a teraz wyskakuje mi coś takiego:
Uzupełnij brakujące pola oraz prześlij skany dowodu tożsamości, aby odblokować:
Możliwość zawierania zakładów
Wypłacania środków
Twoje konto wymaga uwagi
Uzupełnij brakujące pola oraz prześlij skany dowodu tożsamości, aby odblokować:
Możliwość zawierania zakładów
Wypłacania środków





















#sts #bukmacherka #heheszki #mecz #rakow #lechpoznan
źródło: comment_1660209962WqKPxJsKh6Kx1osSOBZSxf.jpg
Pobierz