@vorky: Z nim jest taki problem, że ktoś chyba oszukał go z tą trenerką, że nadaję się itd. Jeszcze jakiś Hutnik Kraków w II lidze i zjazd do Belgradu wycieczki polskich turystów oprowadzać po nim szykuję się;)
  • Odpowiedz
@pesimist: był przykaz spaść z ekstraklasy więc teraz wszystko możliwe że do drugiej ligi też jest. Najśmieszniejsze jest to że jesteśmy nie spadkowiczem z ekstraklasy a beniaminkiem z drugiej ligi patrząc po składzie
  • Odpowiedz
  • 4
Suma kibiców w sezonie:
1. 450986 | Lech Poznań
2. 397395 | Legia Warszawa
3. 320029 | Śląsk Wrocław
4. 302446 | Pogoń Szczecin
5. 286022 | Widzew Łódź
  • Odpowiedz