@RunAway268 Stal nie gra tak dramatycznie źle, tylko nie są skuteczni pod bramką rywali, to przeciwieństwo Warty Poznań.

Stal gra o życie, jak przegrają to zagrzebują się na dole tabeli, to dla nich mecz o życie więc liczę że Mielczanie dzisiaj dadzą dobre spotkanie.
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (luty 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (137) =0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stal 0:0 Cracovia

Obie ekipy ugrały po punkcie i Stal powinna się cieszyć a Cracovia płakać.

Wnioski
1. Obie ekipy mają fajnych bramkarzy i to w dużej mierze dzięki nim wynik to 0:0. Mocno trzeba pochwalić i Strączka ( trochę mniej za te wybicia ) i Niemczyckiego ( (trochę więcej bo 2 razy wyjął fajne strzały ). Fajnie też pokazał się Pik w Cracovii - było widać przynajmniej zaangażowanie, chęć do walki i choć parę

Kto spadnie w tym roku?

  • Stal Mielec 40.4% (21)
  • Podbeskidzie 17.3% (9)
  • Cracovia 36.5% (19)
  • Warta Poznań 5.8% (3)

Oddanych głosów: 52

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (styczeń 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (137) +2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach