@miki4ever: nie chcemy w ekstraklasie takich klubów, już wolę oglądać wieś Nieciecza czy małe miasteczka Łęczna, Nowy Sącz niż taki pisowski, bez ambicji, bez żadnego zaangażowania klub.
  • Odpowiedz