@czikoczajko: Malaga to zasuwaj na Mulhacen najwyższy kontynentalny Hiszpanii i najwyzszy do Korony Europy, góra dość prosta i prawie 3,5k zaliczysz do tego pojedziesz przez Grenade gdzie cud miód pełno hiszpańskich studentek xD Szlak zaczyna się od Trevelez
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bianco86: Ostatecznie to się pewnie zdecydują, jak zobaczą jak się zmieni pula nagród w LM bez 12 najlepszych, to się zdecydują :-)
A też klubowi sponsorzy, takiego Bayernu, czy PSG, często dają hajs w nadziei że te kluby będą grać w najbardziej elitarnych rozgrywkach, po to żeby ich logo było widoczne w finale / półfinale ligi mistrzów z Realem, Barcą, czy Chelsea. A jak się okażę, że półfinał LM owszem
  • Odpowiedz