Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Mam_Glupi_Nick: Jak mieszasz to samym pudełkiem z tonerem czy bębnem też?
- 0
W laptoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) często mi się dźwięk sam ścisza (suwak się przesuwa), podczas słuchania muzyki też. Myślicie, że to może być jakiś #prosiak ?
#trojan #serwispc #gimbynieznajo
#trojan #serwispc #gimbynieznajo
źródło: comment_duUpllMmV7A5BFTSNRs1zJIe3eqPonmM.jpg
Pobierz- 0
@roknasilowni: Raczej Krasnal.
@roknasilowni: Zabroń windowsowi samemu se dźwiękami sterować.
Mirki, pomóżcie ;(
Za 1,5h miała nastąpić ta sławetna chwila w której miałem wygrać 10 mecz w #csgo i dostać range. Niestety mój laptop #pcmasterrace się zepsuł, ponieważ nie widzi karty Geforce gt 630m, a tylko zintegrowaną Intel HD4000. W menedżerze jej nie ma, Aida jej nie wykrywa, a próba zainstalowania sterowników kończy się fiaskiem ponieważ instalator nie znajduje sprzętu.
Już dwa razy resetowałem kompa ale to neistety
Za 1,5h miała nastąpić ta sławetna chwila w której miałem wygrać 10 mecz w #csgo i dostać range. Niestety mój laptop #pcmasterrace się zepsuł, ponieważ nie widzi karty Geforce gt 630m, a tylko zintegrowaną Intel HD4000. W menedżerze jej nie ma, Aida jej nie wykrywa, a próba zainstalowania sterowników kończy się fiaskiem ponieważ instalator nie znajduje sprzętu.
Już dwa razy resetowałem kompa ale to neistety
@xspeditor: sprawdź na stronie nvidii czy nie ma jakiegoś softu który by Ci zwrócił informacje o posiadanej karcie
@xspeditor: użyj panelu sterowania nvidia >> zarządzanie ustawieniami 3d i dla cs'a wybierz swoją karte graficzną przy zakładzce CUDA. Też kiedyś na laptopie miałem, że widział tylko grafikę zintegrowaną :p Mam nadzieję że pomogłem :)
Szukam taniego "pieca" na którym będę mógł pograć ze stałymi ~~150fps w CS:GO.
Kompletnie nie orientuję się w stacjonarkach, dlatego proszę was o rady dotyczące konfiguracji owego komputera.
Zależy mi na budżetowym sprzęcie, nie chcę nic wypasionego typu lambo wśród komputerów :)
#
Kompletnie nie orientuję się w stacjonarkach, dlatego proszę was o rady dotyczące konfiguracji owego komputera.
Zależy mi na budżetowym sprzęcie, nie chcę nic wypasionego typu lambo wśród komputerów :)
#
źródło: comment_S6UXwjazf8IIRqRETpcVhIA5yW0f4WmF.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 0
@hajen: rozdziałka 1024x768 cienie max, reszta minimal.
Mirki, komputer u klienta strasznie glosno pracuje, jak myslicie co moze byc przyczyna?
#serwispc #naprawalaptopow #komputery #heheszki( ͡° ͜ʖ ͡°)
#serwispc #naprawalaptopow #komputery #heheszki( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_zjpygCmDzE0txKrq9EPEoldvUqQrn6Kk.jpg
PobierzMircy mam problem :x
Laptop jakiś tam ACER i5, 4gb ramu z kartą Nvidia GT 650M, nic specjalnego, ale nie o to chodzi.
Gry takie jak WoW, Cities Skylines, Need For Speed MW itp działają bez zarzutu, niestety grając w CS`a dzieje się coś takiego jak widać na filmiku (nakładanie tekstur).
System
Laptop jakiś tam ACER i5, 4gb ramu z kartą Nvidia GT 650M, nic specjalnego, ale nie o to chodzi.
Gry takie jak WoW, Cities Skylines, Need For Speed MW itp działają bez zarzutu, niestety grając w CS`a dzieje się coś takiego jak widać na filmiku (nakładanie tekstur).
System

konto usunięte via Android
- 0
@MagicznyKoral: MX-2
@MagicznyKoral: mx2 z tańszych, gelid gc extreme z droższych
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@detektor_szczescia: Jak wejdziesz w chrome://plugins to masz tam Adobe Flash Player jak klikniesz na szczegóły to tak nazywa się plik od flasha.
- 1
@kinky_savage: nie udało się :/
Siemka!
Właśnie kupiłem sobie nowy dysk zewnętrzny. Chce go podłączyć do PC i słysze tylko cyk cyk cyk cyk.
Z ciekawości podłączam do innego kompa i wydaje się, że wszystko śmiega. Tylko ja bardzo potrzebuje tego żeby działało też na PC.
Płyta Asrock M3A785GMH
BIOS w ustawieniach domyślnych, oprócz dysku IDE -> AHCI
Na początku myślałem, że to przez system (WIN 7), ale na drugim jest OK. Dysk cyka nawet jak podłącze przy uruchamianiu i siedzeniu
Właśnie kupiłem sobie nowy dysk zewnętrzny. Chce go podłączyć do PC i słysze tylko cyk cyk cyk cyk.
Z ciekawości podłączam do innego kompa i wydaje się, że wszystko śmiega. Tylko ja bardzo potrzebuje tego żeby działało też na PC.
Płyta Asrock M3A785GMH
BIOS w ustawieniach domyślnych, oprócz dysku IDE -> AHCI
Na początku myślałem, że to przez system (WIN 7), ale na drugim jest OK. Dysk cyka nawet jak podłącze przy uruchamianiu i siedzeniu
- 1
Witam. Chciałbym prosić o pomoc w zdiagonozowaniu problemu który ostatnio męczy mnie w lapku. Laptop to:
http://support.hp.com/pl-pl/document/c03965018
Problem polega na tym że podczas kopiowania plików (z partycji na partycje) transfer spada z 30 MB/s do 3-5 MB/s po kilku sekundach. Gry i programy uruchamiają się niemiłosiernie długo. Większość czasu dioda od dysku twardego nie gaśnie. Dysk przepracowane niecałe 1100 godzin mimo tego że mam go od prawie 2 lat. Próbowałem postawić system
http://support.hp.com/pl-pl/document/c03965018
Problem polega na tym że podczas kopiowania plików (z partycji na partycje) transfer spada z 30 MB/s do 3-5 MB/s po kilku sekundach. Gry i programy uruchamiają się niemiłosiernie długo. Większość czasu dioda od dysku twardego nie gaśnie. Dysk przepracowane niecałe 1100 godzin mimo tego że mam go od prawie 2 lat. Próbowałem postawić system
- 8
@Pan_Slon: brakuje diody
- 1
brakuje diody
@Felonious_Gru: Niestety nie zgadles ale faktycznie brakuje komponentu pod postacia kondensatora ceramicznego. Dioda zazwyczaj na warstwie opisu ma oznaczenie katody/anody :)
- 2
Oddałem laptopa lenovo na gwarancje. W serwisie powiedzieli, że u nich problem z matryca nie wystepuje mimo wielu dni testów. Dali mi nowy zasilacz, bo stwierdzili, że to może pomóc. Wczoraj go dostałem i dzisiaj już widzę te denerwujące paski na ekranie. Co mam robić? Nie chce ponownie wysyłać laptopa i czekać na naprawe ponad 2 tygodnie, ponieważ mi jest potrzebny na studiach.
#lenovo #serwispc #laptopy
#lenovo #serwispc #laptopy
- 1
@klagu: jesli usterka jest uciazliwa i serwis nie jest w stanie jej usunac to towar nie jest zgodny z umowa
- 0
- 0
@duskhorizon: i tak go sformatujesz..
- 0
Mireczki #serwispc #laptopy #lenovo
Zaczyna mnie powoli w------c moj laptop ( ͡° ͜ʖ ͡°) , mam wyłączoną obsługę przycisków fn w latopie (tzn F5 działa jak F5 a nie jako jakaś tam funkcja) , ale przycisk esc jest odwrócony , teraz żeby "wcisnąć" escape muszę naciskać fn+escape . Wiecie może jak zmapować ten przycisk jakimś programem albo jak to wyłączyć ?
Laptop
Zaczyna mnie powoli w------c moj laptop ( ͡° ͜ʖ ͡°) , mam wyłączoną obsługę przycisków fn w latopie (tzn F5 działa jak F5 a nie jako jakaś tam funkcja) , ale przycisk esc jest odwrócony , teraz żeby "wcisnąć" escape muszę naciskać fn+escape . Wiecie może jak zmapować ten przycisk jakimś programem albo jak to wyłączyć ?
Laptop
- 0
@Arthuro: tak , bios jest mniej rozbudowany niz kalkulator ;)
@wojjaskula: Musisz poszukać jakiegoś zewnętrznego softwareu chyba bo na supporcie lenovo piszą tylko o tym jak wszystkie wyłączyć i włączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(też mam lenovo, ale nie mam problemów z hotkeyami)
(też mam lenovo, ale nie mam problemów z hotkeyami)
mircy, czy zeby uaktualnic #windows 8 do #windows10, to musze po drodze zaktualizowac go do win 8.1? #lenovo u310 here i system przywrocony z pierwotnej kopii zapasowej przez system recovery.
#serwispc @naprawalaptopow wolam ;d
#serwispc @naprawalaptopow wolam ;d
@flakiwolowe: nie musisz. Generalnie doradzamy wstrzymywać się z instalacją "10", ale jak kto chce ;
)- 0
@cleverone_pl: dlaczego?
- 0
@wojjaskula:
Ciężko zlokalizować źródło problemu.Swoją drogą konwertowalne urządzenia od Lenovo mają problemy ze sterownikami dotyku nawet bez W10.Z W10 to już całkiem się wszystko rozjeżdża.
Ciężko zlokalizować źródło problemu.Swoją drogą konwertowalne urządzenia od Lenovo mają problemy ze sterownikami dotyku nawet bez W10.Z W10 to już całkiem się wszystko rozjeżdża.
- 0
Kliknij na centrum powiadomień (Dymek koło zegarka) i tam jest "Tryb Tabletu" Może wystarczy go włączyć?
- 1
Witam ;)
Mam problem z komputerem, żeby nie namieszać piszę od początku.
Tydzień temu uśpiłem pc i poszedłem spać rano był włączony ale bez obrazu i nie reagował reset nic nie dał a na wiecej nie miałem czasu. Wróciłem wieczorem gotów na batalię ale on się po prostu włączył.
Dzisiaj stało się to samo z tym że zdążyłem już:
Sprawdzić podłączenie zasilania płyty
Wymienić baterię
Mam problem z komputerem, żeby nie namieszać piszę od początku.
Tydzień temu uśpiłem pc i poszedłem spać rano był włączony ale bez obrazu i nie reagował reset nic nie dał a na wiecej nie miałem czasu. Wróciłem wieczorem gotów na batalię ale on się po prostu włączył.
Dzisiaj stało się to samo z tym że zdążyłem już:
Sprawdzić podłączenie zasilania płyty
Wymienić baterię
- 1
@DennisRozrabiaka: zasilacz to na pewno, ale zdaje mi sie (bo mialem identyczny przypadek) ze uszkodzil plyte główna. Jakis czas temu mialem zasilacz noname wszystko dzialalo ok przez 2 lata potem zdechlo wszystko co byly na tylnym panelu czyli wszystkie usb, zlacza myszki klawiatury, ethernet, dsub od integry. Po jakims czasie zdechly juz wtyczki sata.
Jak masz mozliwosc to pozycz od kogos inny zasilacz i zobacz czy na nim jest wszystko
Jak masz mozliwosc to pozycz od kogos inny zasilacz i zobacz czy na nim jest wszystko
- 0
@sherriff: Znaczy nie wiadomo czemu tak się stało rano ale jest ok ?:P Może to uśpienie mieć jakiś wpływ na to?
Dzięki za pomoc i poświęcony czas :)
Dzięki za pomoc i poświęcony czas :)
- 1
Jestem w desperacji, więc odświeżam. Proszę zaglądnijcie do tego posta
http://www.wykop.pl/wpis/14739053/potrzebuje-konsultacji-komputer-z-winxp-zintegrowa/
TLDR
Mimo, że karta muzyczna jest zainstalowana, to nie można odtwarzać dźwięków.
Płyta główna: epox ep-p4mki karta dzwiękowa: VIA AC'97 Enchanced audio controller
#serwispc #komputery #problempc #windowsxp
http://www.wykop.pl/wpis/14739053/potrzebuje-konsultacji-komputer-z-winxp-zintegrowa/
TLDR
Mimo, że karta muzyczna jest zainstalowana, to nie można odtwarzać dźwięków.
Płyta główna: epox ep-p4mki karta dzwiękowa: VIA AC'97 Enchanced audio controller
#serwispc #komputery #problempc #windowsxp
- 1
Ile może kosztować wymiana wejścia do zasilania w laptopie?. Nie chce sam lutować bo zepsuje ( ͡° ʖ̯ ͡°). Urwała się/pękła w wejściu i kabel od zasilacza jest luźny. Samsung rf511
#naprawalaptopow #serwispc #laptopy #laptop
#naprawalaptopow #serwispc #laptopy #laptop
@MJToshi: kumpel z nowym wejściem płacił 100 cebulionòw w Gdańsku


























#komputery #programowanie #serwispc #naprawalaptopow
źródło: comment_zofxqzV0YmHFxsghPli2Brro6VBBUAb9.jpg
Pobierz