@OCIEBATON 22 lata czyli w 2013 r. gdy było "siarą" wśród młodych popierać PO, na Facebooku triumfy święciły takie profile jak: Lemingopedia, Złoty Goebbels, Żelazna Logika, Popieranie PO świadczy o brakach w samodzielnym rozumowaniu itp., jedną z najmodniejszych imprez był Marsz Niepodległości, bez większej żenady chodzono w odzieży patriotycznej, a na imprezach klubowych królowało hasło: Kto nie skacze ten za Tuskiem, był polityczny sojusz anty PO dziadków i wnuków. Woś to dziecko
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga