Pamiętam jak byłem mały i tata mi opowiadał jak Cimoszewicz na komisji śledczej zaorał komisję, bo wyłączył wszystkich czy większość członków właśnie takim zagraniem dot. bezstronności. Mam deja vu.

#sejm
i zawijają po godzinie?


@gorillaz: Gorzej... pewnie siedzą w restauracji sejmowej, gdzie jeszcze dopłacasz im do posiłków ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Faktem jest, że przez lata sam się łudziłem, że to te komisje (i dlatego lata temu pisałem w komentarzach, że regulamin Sejmu powinien zabraniać organizowania posiedzeń komisji w czasie sesji plenarnej... posłowie za posiedzenia dostają diety, ale przede wszystkim