- Wucek14
- BronislawCzevak
- trupiaczacha
- justnan
- RoyKeane
- +2 innych
wpisy
Wszystkie
Archiwum
@anonimowyzpl: akurat dzisiaj sobie radzi wysmienicie
- 2
@RandyBobandy: ich to nie bawi ale po prezesie powtarzają
@RandyBobandy: Poczucie humoru na poziomie Kaczyńskiego
- 223
Wipler chociaż udawaj że oni Cię gwałcą xD
#sejm
#sejm
- jurekqwerty
- kuloslav
- EnJoyyy
- BronislawCzevak
- Wolvi666
- +218 innych
@RandyBobandy: ja rozumiem, że oni mogą mieć prywatne interesy z PiSem, ale jak zamierzają wytłumaczyć to swoim wyborcom i "antysystemowemu" elektoratowi? xD
Z jakimi hasłami oni zamierzają startować w kolejnych wyborach? Bo do niedawna jeszcze jednym z ich głównych spinów był "RADYKALIZM" i że oni rozprawią się z układem PO-PiSowskim
Z jakimi hasłami oni zamierzają startować w kolejnych wyborach? Bo do niedawna jeszcze jednym z ich głównych spinów był "RADYKALIZM" i że oni rozprawią się z układem PO-PiSowskim
@Bananek2 Ich elektorat w głębi duszy jest propisowski, a do tego kompletnie bezkrytyczny wobec głupotek swoich idoli - ale to dobrze, bo dzięki temu Konfederaci nigdy nie wyjdą poza orbitę około progu wyborczego.
- moniek9
- adam_f1
- Zakala_Wadowic
- Jakis_Koles
- kolakrejzola
- +10 innych
#sejm Wipler zazdrosny xD
- 37
- lyson96
- Idaho59
- johnny_tomala
- BronislawCzevak
- PanPeno
- +32 innych
@bosek: Mogłeś użyć chociaż zdjęcia z profilu aby był najbardziej podobne do oryginału :D
źródło: wip
Pobierz- Canis_Majoris
- n1craM
- STM32_bujneo
- Szczkeko_Szczulki
- caru
- +1 innych
- BronislawCzevak
- kuloslav
- Pan_Janusz
- ChartWuja
- washington
- +3 innych
- 0
#sejm
O co chodzi z tymi nalesnikami? XD
O co chodzi z tymi nalesnikami? XD
@Maciess chodzi o to że poseł kiedyś miał biznes i pracował. Pisowcom wydaje się że jest to jakaś ujma na honorze.
- dsad-sda
- Idaho59
- BronislawCzevak
- wiktor2703
- Koziom
- +79 innych
- pilkarskiswir
- Zenek_
- ignorancie
- washington
- trupiaczacha
- +12 innych
Woś zaorał komisje, podobnie jak dziadek
@robert_blaszczykowski: no tylko szkoda, że w postępowaniu komisji (ale też prokuratury czy sądu) nie bardzo liczy się oranie, które jest ostateczną instancją najwyżej dla mieszkańców Ponyville.
źródło: 91cd1bb4d84754ded9494ba8c9a8d677
Pobierz- 23
Kiedy pieluchomajtki się przepełniły
#sejm
#sejm
źródło: 2024-03-27 15_31_39-Clipboard
Pobierz- Idaho59
- 1maxstone1
- lyson96
- odislaw
- BronislawCzevak
- +18 innych
#sejm oho! Zaczyna się :D
#sejm nie paminta i #!$%@?
Kurde Mirki przypał w #pracbaza, w firmie składaliśmy zamówienie na jakieś oprogramowanie, chyba MS Office czy coś, nie wiem dokładnie, szef z jakiegoś powodu kazał podpisać to mi, on z takich z którymi się nie dyskutuje więc podpisałem, a teraz czytam że jakaś inba z tego jest, chyba jakieś lewe te Excele były albo coś, ktoś wie czy coś mi grozi??
#korposwiat
#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#korposwiat
#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Wszebor
- Bashful
- exteasy
- odislaw
- Demoliton_hammer
- +5 innych
- 8
źródło: temp_file30693381140848946
Pobierz- Tylko_Seweryn
- kuloslav
- exteasy
- STM32_bujneo
- BronislawCzevak
- +3 innych
- 66
źródło: temp_file3515986509840216760
Pobierz- washington
- Tylko_Seweryn
- exteasy
- Bashful
- kuloslav
- +61 innych
@Kempes:
źródło: goha-cheer
Pobierz- Tylko_Seweryn
- reebok75424255
- mj24
- anonimowyzpl
- fogensf
- +15 innych
Co się stało że wszyscy polityce zaczęli nagminnie używać słowa "ekstraordynaryjnie"? Czy to nie znaczy to samo co słowo "wyjątkowo"?
#sejm
#sejm
@RandyBobandy chyba nie chcą kojarzyć z stanem wyjątkowym.
Albo chcą brzmieć bardziej elokwentnie, wtedy xD
Albo chcą brzmieć bardziej elokwentnie, wtedy xD
- 10




















#sejm