wpisy
Wszystkie
Archiwum
Tak się teraz zastanawiam, czy ten kryzys na granicy polsko-białoruskiej nie został wywołany przez pisowski rząd żeby przykryć aferę wizową? Rozdali paszporty, to musieli zrobić teatrzyk, "sami widzicie jak się pchają, robimy co możemy, ale nie zdziwcie się jak przedostanie się 150 tysięcy".
#polityka #sejm #bialorus #bekazpisu
#polityka #sejm #bialorus #bekazpisu
@stepienz13posterunku @MarleyZDR te urwy z pisu wydawały wizy na lewo i prawo , część ich była do odbioru właśnie w Mińsku na Białorusi.
- 1
@Dawul: broni się jak może. #!$%@? go za nic. Już jest skazany przez społeczeństwo media kolegów a nawet sąd się nie zebrał w tej sprawie
Piękna to była kariera polityczna gen Z, nie zapomnę jej nigdy.
Nie ma co zadzierać na kumoterstwo z 55 latkami z PSLu bo Cię zmiecie z planszy.
#polityka #sejm
#neuropa #4konserwy #trzeciadroga
Nie ma co zadzierać na kumoterstwo z 55 latkami z PSLu bo Cię zmiecie z planszy.
#polityka #sejm
#neuropa #4konserwy #trzeciadroga
źródło: temp_file5821689232366906435
Pobierz@Wezzore-04: wszystkie odpowiedzi są w przypadku Balbiny poprawne
- 0
- 11
Zauważyliście, że po kilku miesiącach po przejęciu TVP i wywaleniu pisowców praktycznie nic na głównej nie jest grzane?
Ja widziałem przez ten czas chyba tylko kilka tematów i to było z fliperami.
Piszę o tym, bo pamiętam jak były na wikop setki komentarzy od konfederatów i pisowców, że KO będzie teraz na nich cisnąć, a nawet posłów #konfederacja zapraszają
#sejm #polityka #tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
Ja widziałem przez ten czas chyba tylko kilka tematów i to było z fliperami.
Piszę o tym, bo pamiętam jak były na wikop setki komentarzy od konfederatów i pisowców, że KO będzie teraz na nich cisnąć, a nawet posłów #konfederacja zapraszają
#sejm #polityka #tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
- Dlaczegobo
- Jariii
- Kryspin013
- retall
- dickdiepie
- +6 innych
- 0
źródło: mgdgdmmgdmgdmdgmgd
Pobierz- 0
@ruum: dzisiaj był w innym 24, więc do wRealu24 chwilowo nie musi iść
źródło: obraz_2024-03-14_232650174
Pobierzże porównujesz go do szura z Konfederosji? xD
@emerald-city: ile ty masz #!$%@? lat? 10? xD że nie pamiętasz co stonoga odwalał? Grożenie, że napadnie matkę ziobry, wydzwanianie do ABW, że zbombarduje zjazd nato i papieża xD sikanie pod siebie xD
źródło: stonóg
Pobierz- 0
- 7
- Pasternak1991
- Pan_Janusz
- Waldemar_Wpieldor
- zajencow
- Adoxer
- +2 innych
@badreligion66: Przecież zdjęcie Obajtka jest z wczoraj
@badreligion66: kolejny Morales?
I co Mireczki teoria oligarchii vs PO idea funkcjonowania jaki piękny przykład we #wroclaw
Wódz z Serduszkiem ani nic nie zrobi z prezydentem co wypada z oligarchii, ani nie ma alternatywy
Co dopiero oczekiwać od PO centralnego zarządzania problemami jak wszystko spycha na doły partyjne
każdą lewiznę czy to co trzeba trzymać pod dywanem
#polityka #4konserwy #wybory #sejm #polska
Wódz z Serduszkiem ani nic nie zrobi z prezydentem co wypada z oligarchii, ani nie ma alternatywy
Co dopiero oczekiwać od PO centralnego zarządzania problemami jak wszystko spycha na doły partyjne
każdą lewiznę czy to co trzeba trzymać pod dywanem
#polityka #4konserwy #wybory #sejm #polska
@nutka-instrumentalnews: matecki, do budy xD
- BKZGlamrap
- scriptkitty
- subarg
- Iudex
- Pan_Janusz
- +1 innych
@nutka-instrumentalnews: po pierwsze, nie wiem o co ci chodzi z tym zdjęciem, a po drugie dalej nadajesz tylko na po płatny trollu ;)
Serdecznie #!$%@? z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serdecznie #!$%@? z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 176
źródło: temp_file1734744788874973254
Pobierz- Pan_Janusz
- deziom
- acars
- Idaho59
- Gerald212
- +171 innych
@badreligion66 ja się pytam, kiedy ten jegomość pójdzie siedzieć? I nie mówię tutaj o Węglarczyku.
- Pan_Janusz
- Idaho59
- Maciuss
- NaChuiMiTaCHata
- Bashful
- +117 innych
@badreligion66: Nisztor to wyjątkowo #!$%@?ący pisowski szczur
- deziom
- Idaho59
- DROBNY_PIJACZEK
- Maciuss
- Bashful
- +81 innych
Jestem Jacula I przewiduję przyszłość POlski:
Stanowisko prezydenta na najbliższe 5-10 jest raczej zaklepane ale premier czy szef?
1. W Pisie nie ma zbyt wielu do zastąpienie prezesa który będzie rządził twardą rękę do końca a wtedy rozpocznie się walka małp o tron. Na chwilę obecną nie przewiduję zmian. Nie wykluczałbym kolejnego kandydata z kapelusza. Może być tak że prezesem formalnie zostanie ktoś mało znany a nieformalnie nasz ukochany wódz. Partia przeszłości
Stanowisko prezydenta na najbliższe 5-10 jest raczej zaklepane ale premier czy szef?
1. W Pisie nie ma zbyt wielu do zastąpienie prezesa który będzie rządził twardą rękę do końca a wtedy rozpocznie się walka małp o tron. Na chwilę obecną nie przewiduję zmian. Nie wykluczałbym kolejnego kandydata z kapelusza. Może być tak że prezesem formalnie zostanie ktoś mało znany a nieformalnie nasz ukochany wódz. Partia przeszłości
@Skorvez_957_ według mnie po odejściu Kaczyńskiego PiS rozpadnie się na co najmniej dwie frakcje umiarkowaną (np. z Morawieckim na czele) i radykalną (np. z Czarnkiem), Ziobro już się nie liczy bo nawet jeśli przeżyje to będzie niezdolny do polityki, SuwPol połączy się z radykałami Czarnka. Umiarkowani będą ciążyć ku Trzeciej Drodze aby stworzyć duże typowo chadeckie stronnictwo, radykałowie wezmą narodowców i mentzenowców i stworzą coś na kształt francuskiego Frontu Narodowego, AfD, Fideszu
- 0
@galicjanin: PIS nie ma przyszłości z Karaczanem żyjącym jeszcze w latach 70-tych ale istnieje możliwość że się podzielą na tych radykalnych jak Czarnek, rolników na czele z Ardanowskim i tych niby umiarkowanych mogą zakładać kilka partii przystawek dlatego koalicja z Konfą jest przyszłością nie wiem na ile ale coś będzie. Póki rządzi tak długo PIS będzie partią o poglądach jednego człowieka co nie znaczy że prezesina jest jedyną przyczyną rozkładu. Pis
źródło: temp_file7501806575435343560
Pobierz- 2-Fenyloetyloamina
- Idaho59
- Pan_Janusz
- mexxl
- dejvo
- +1 innych
@jan-janowicki: tylko jest maly problem.
Po wyskoku Sobonia nie beda juz pozwalac na swobodna wypowiedz.
Po wyskoku Sobonia nie beda juz pozwalac na swobodna wypowiedz.
@Odkamieniacz: To jest inna komisja, więc nie wiadomo. Na tej dot. wiz pozwalają.
- 32
Nawet ta cała słynna geotermia była pierwszy rok na minusie. Wielki "byznesmen"
- Reanef
- Maciuss
- Alcoholic_Desacrator
- Morf
- dawid131
- +1 innych
@szef_foliarzy: Cały czas jest na minusie a ludzie z niej korzystający muszą płacić wysokie rachunki bo woda jest za zimna i trzeba ją dogrzewać gazem.
- Alcoholic_Desacrator
- elias
- Morf
- biceps35
- jPaolo2
- +8 innych
- 26
@Koziom: Ten cały Piaskogórski pomazał sobie gębę "Tak dla CPK". Pewnie fanatyk tej inwestycji (oby bezinteresowny). Ale to właśnie w Bawarii jest jeden z trzech niemieckich hubów lotniczych do których tak pałują fanatycy cpk, a skala gospodarek jak na mapce.


































źródło: 1000021186
Pobierz