Zauważyliście, że po kilku miesiącach po przejęciu TVP i wywaleniu pisowców praktycznie nic na głównej nie jest grzane?
Ja widziałem przez ten czas chyba tylko kilka tematów i to było z fliperami.

Piszę o tym, bo pamiętam jak były na wikop setki komentarzy od konfederatów i pisowców, że KO będzie teraz na nich cisnąć, a nawet posłów #konfederacja zapraszają

#sejm #polityka #tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
Jestem Jacula I przewiduję przyszłość POlski:
Stanowisko prezydenta na najbliższe 5-10 jest raczej zaklepane ale premier czy szef?
1. W Pisie nie ma zbyt wielu do zastąpienie prezesa który będzie rządził twardą rękę do końca a wtedy rozpocznie się walka małp o tron. Na chwilę obecną nie przewiduję zmian. Nie wykluczałbym kolejnego kandydata z kapelusza. Może być tak że prezesem formalnie zostanie ktoś mało znany a nieformalnie nasz ukochany wódz. Partia przeszłości
@Skorvez_957_ według mnie po odejściu Kaczyńskiego PiS rozpadnie się na co najmniej dwie frakcje umiarkowaną (np. z Morawieckim na czele) i radykalną (np. z Czarnkiem), Ziobro już się nie liczy bo nawet jeśli przeżyje to będzie niezdolny do polityki, SuwPol połączy się z radykałami Czarnka. Umiarkowani będą ciążyć ku Trzeciej Drodze aby stworzyć duże typowo chadeckie stronnictwo, radykałowie wezmą narodowców i mentzenowców i stworzą coś na kształt francuskiego Frontu Narodowego, AfD, Fideszu
@galicjanin: PIS nie ma przyszłości z Karaczanem żyjącym jeszcze w latach 70-tych ale istnieje możliwość że się podzielą na tych radykalnych jak Czarnek, rolników na czele z Ardanowskim i tych niby umiarkowanych mogą zakładać kilka partii przystawek dlatego koalicja z Konfą jest przyszłością nie wiem na ile ale coś będzie. Póki rządzi tak długo PIS będzie partią o poglądach jednego człowieka co nie znaczy że prezesina jest jedyną przyczyną rozkładu. Pis