#sejm ee yyyyyyyyyy eeeeeeeeee yyyyyyyy
wpisy
Wszystkie
Archiwum
Nie ma chłopa xD
#sejm
#sejm
- 23
WOŚ NIE PRZYSZEDŁ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#sejm
#sejm
- Leniek
- HuGho
- Howkiee
- Tylko_Seweryn
- BronislawCzevak
- +18 innych
Woś obsrał nachy
#sejm
#sejm
- Leniek
- HuGho
- reebok75424255
- Tylko_Seweryn
- noobek
- +3 innych
- 33
@Gaboleusz gdyby wszyscy świadkowie mieli taką wiedzę i byli tak przygotowani do przesłuchania.
- 1
Cieszy mnie to co robią z posłami PiS, ale jednocześnie jako programista, który musi brać zawsze najgorszy przypadek pod uwagę to ciekawi mnie, czy tam w KO zastanawiają się, co się stanie z nimi jak PiS znów dojdzie do władzy.
#sejm #polityka #bekazpisu #programista15k
#sejm #polityka #bekazpisu #programista15k
@aleksc Dlatego wiedzą, że teraz nie mogą zrobić kroku wstecz. Albo pozamykają tę sektę, albo sekta wróci dwa razy silniejsza.
jako programista, który musi brać zawsze najgorszy przypadek pod uwagę to ciekawi mnie, czy tam w KO zastanawiają się, co się stanie z nimi jak PiS znów dojdzie do władzy.
@aleksc: A co się z nimi ma stać? Naprawdę myślisz, że Ziobro z ABW, CBA i prokuraturą miał kwity na całą opozycję ale Kaczyński nie pozwolił ich użyć?
Przecież PiS jechał po bandzie bo miał służby po swojej stronie, jakoś nie
#sejm
do której przerwa?
do której przerwa?
@marnobrody: Teoretycznie do 12:40
@czasnawybory666: Każda partia ma opłacanych trolli, pytanie skąd idą na to pieniążki
- 110
źródło: fdgffdvd
Pobierz- DinduTheNuffinMan
- Baranito
- Niedowiarek
- Koziom
- ignorancie
- +105 innych
#sejm
To jest w ogóle śmieszne, że żyjemy w takim #!$%@?łku, że nie mówi się o tym jakim #!$%@? jest zakup systemu inwigilacji z funduszu sprawiedliwości - kasy dla osób poszkodowanych. W normalnym kraju winni przykulili by ogon, dymisja na ryj i nara z zycia publicznego, a pisiorki sobie żyli bez zmartwien I jeszcze sie pruli, że wszystko zmyslone chociaz byly twarde dokumenty, że było inaczej xd (nadal się prują)
To jest w ogóle śmieszne, że żyjemy w takim #!$%@?łku, że nie mówi się o tym jakim #!$%@? jest zakup systemu inwigilacji z funduszu sprawiedliwości - kasy dla osób poszkodowanych. W normalnym kraju winni przykulili by ogon, dymisja na ryj i nara z zycia publicznego, a pisiorki sobie żyli bez zmartwien I jeszcze sie pruli, że wszystko zmyslone chociaz byly twarde dokumenty, że było inaczej xd (nadal się prują)
@Gaboleusz: dopisali sobie w ustawie że fundusz jest też do przeciwdziałania przestępczości i elo, pora na csa.
@ignorancie a przeciwdziałanie przestępczości to komplety garnków dla kół gospodyń wiejskich, hajs dla zaprzyjaźnionych księży czy sponsorowanie zaprzyjaźnionych gazetek czy oprogramowanie do szpiegowania przeciwników politycznych.
- 5
Andrzeju, słychać mnie w centrali? Czekaj, czemu tak lampka świeci? Andrzeju nie denerwuj się!
#sejm
#sejm
#sejm andrzeeeeeeeju, jak Ci na imię! xD
Andrzeju #sejm
- ignorancie
- exteasy
- Baranito
- Niedowiarek
- Spojler22
- +1 innych
- 9
źródło: Screenshot_20240327_122610_Chrome
Pobierz- exteasy
- emerald-city
- Kopyto96
- PiccoloColo
- BronislawCzevak
- +4 innych
@Koziom A ja wręcz przeciwnie, PiS tak wypaczył politykę, że szoku na mnie to nie robi.
@Koziom: Niezrealizowane obietnice wyborcze, farma trolli, kolesiostwo i nepotyzm. Typowa polska partia polityczna. Tylko każda udaje, że jest inna od poprzedniej. A ludzie się biją z rodakami dla ich interesów. Choć np jeden i drugi chce tych samych postulatów. IKSDE.
- 119
i kto był pierwszym podsłuchiwanym? Jest udostępniona lista? Czy lista jest zbyt mocna na opublikowanie teraz?
#sejm
#sejm
@ignorancie: Nie wiadomo i raczej nie będzie udostępniona
@ignorancie: wiesz, dlaczego Joński zaorał Sobonia? Bo najlepsze trzymał na koniec
- 1
@Wolvi666: sprząta bo może goście mają wpaść z rana i taki wstyd by był przed panem mecenasem




















#sejm