jako programista, który musi brać zawsze najgorszy przypadek pod uwagę to ciekawi mnie, czy tam w KO zastanawiają się, co się stanie z nimi jak PiS znów dojdzie do władzy.


@aleksc: A co się z nimi ma stać? Naprawdę myślisz, że Ziobro z ABW, CBA i prokuraturą miał kwity na całą opozycję ale Kaczyński nie pozwolił ich użyć?

Przecież PiS jechał po bandzie bo miał służby po swojej stronie, jakoś nie
#sejm
To jest w ogóle śmieszne, że żyjemy w takim #!$%@?łku, że nie mówi się o tym jakim #!$%@? jest zakup systemu inwigilacji z funduszu sprawiedliwości - kasy dla osób poszkodowanych. W normalnym kraju winni przykulili by ogon, dymisja na ryj i nara z zycia publicznego, a pisiorki sobie żyli bez zmartwien I jeszcze sie pruli, że wszystko zmyslone chociaz byly twarde dokumenty, że było inaczej xd (nadal się prują)
@Koziom: Niezrealizowane obietnice wyborcze, farma trolli, kolesiostwo i nepotyzm. Typowa polska partia polityczna. Tylko każda udaje, że jest inna od poprzedniej. A ludzie się biją z rodakami dla ich interesów. Choć np jeden i drugi chce tych samych postulatów. IKSDE.